Pracownicy Polomarketu z pakietem opieki medycznej

Autor: dlahandlu.pl 6 czerwca 2017 13:46

Od 1 czerwca br. pracownicy Grupy POLOmarket zostali objęci programem prywatnej opieki medycznej pod hasłem „POLOmarket – Wspólnie dbamy o zdrowie”. Świadczenie dla pracowników jest w całości finansowane przez pracodawcę, zaś członkom rodziny oferowane jest za niewielką opłatą.


W ramach pakietu pracownicy będą mieli dostęp do lekarzy wielu specjalizacji. Pakiet medyczny obejmuje też podstawowe zabiegi pielęgniarskie. Ponadto pracownicy uzyskają dostęp do diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej, szczepień, testów alergicznych, zabiegów fizykoterapeutycznych i przeglądów stomatologicznych. – Wdrożenie prywatnej opieki medycznej dla pracowników i ich rodzin to kolejny benefit w ramach Karty Pracownika, który oferujemy wszystkim osobom zatrudnionym w Grupie POLOmarket – mówi Beata Zielińska, dyrektor personalny w POLOmarkecie.

Za niewielką opłatą pracownicy mogą wykupić opiekę medyczną dla swoich najbliższych w tym samym zakresie.
– W zeszłym roku wszyscy nasi pracownicy otrzymali Kartę Pracownika, uprawniającą do zakupów w naszych sklepach z atrakcyjnymi zniżkami; również w zeszłym roku podnieśliśmy podstawowe wynagrodzenie pracowników zatrudnionych w naszych sklepach, a teraz obejmujemy wszystkie zatrudnione u nas osoby prywatną opieką medyczną. Chcemy być postrzegani jako pracodawca, który dba o swoich pracowników i ich rodziny – dodaje Beata Zielińska.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,36

  • Śr

    3,76

  • Min

    2,68

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5139

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane