PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Pracownik warszawskiego hipermarketu chciał mieć wolne - zadzwonił z informacją o bombie

Autor: dlahandlu.pl za policja.pl 11 kwietnia 2016 09:40

Pracownik warszawskiego hipermarketu chciał mieć wolne - zadzwonił z informacją o bombie fot. shutterstock

Policjanci z warszawskich Włoch zatrzymali pracownika jednego z hipermarketów. Mężczyzna w drugim dniu swojej pracy chciał mieć wolne i zatelefonował pod numer 112 z informacją, że w budynku został podłożony ładunek wybuchowy.

Zdarzenie w Warszawie miało miejsce pod koniec marca br. Z telefonu komórkowego na numer alarmowy 112 zatelefonował mężczyzna i poinformował, że w budynku hipermarketu na terenie dzielnicy Włochy podłożona jest bomba. Policjanci natychmiast podjęli działania. Nie znaleziono żadnego podejrzanego ładunku, czy też paczki.

Ustaleniem sprawcy telefonicznej informacji zajęli się funkcjonariusze pionu kryminalnego z komisariatu przy ul. 17 Stycznia. W wyniku pracy operacyjnej, na ślad mężczyzny wpadli kilka dni temu. Okazało się, że to pracownik hipermarketu, w którym miał być podłożony ładunek wybuchowy.

40-letni Piotr M. został zatrzymany w miejscu pracy i trafił do policyjnej celi. Podczas przesłuchania przyznał się do zarzucanego mu czynu. Policjantom tłumaczył, że wpadł na taki pomysł, bo chciał mieć wolne w pracy. Piotr M. usłyszał już zarzut za wywołanie fałszywego alarmu i został objęty policyjnym dozorem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane