Pracowników do własnych wędzarni, piekarni i ciastkarni Carrefour wyszkoli w centrum Smak Kariery

www.portalspozywczy.pl 23 września 2015 09:30

Carrefour uruchomił centrum szkoleniowe „Smak Kariery” Carrefour , aby szkolić pracowników sieci w produkcji wyrobów świeżych na działach piekarniczym, ciastkarskim i mięsnym oraz doskonalić ich w kwestii obsługi klienta. Wiąże się to z rozwojem przez Carrefour  konceptów „Targ Świeżości", z ofertą warzyw, owoców, nabiału, serów, ryb, wędlin czy świeżych mięs oraz uruchamianiem własnych wędzarni, piekarni i ciastkarni na terenie sklepów.

Patrick Dumont, dyrektor handlowy produktów świeżych Carrefour Polska podkreślał w rozmowie z serwisem portalspozywczy.pl, że tylko szeroka oferta, najświeższych i najlepszych jakościowo produktów, dostępnych o każdej porze dnia, jest w stanie skutecznie przyciągnąć klienta i zachęcić go do tego, aby częściej wracał do naszych sklepów na zakupy.

Według dyrektora francuskiej sieci dzisiaj polski klient poszukuje produktów smacznych i wysokiej jakości. Dlatego firma rozwija w Polsce m.in. koncept własnych wędzarni Carrefour, które oferują wędliny tradycyjne, produkowane na miejscu w sklepie.

- Chciałbym, aby produkty z naszych wędzarni były oferowane we wszystkich super- i hipermarketach sieci Carrefour w Polsce. Polacy lubią wędliny, więc ten projekt jest dla nas priorytetowy. W przyszłości będziemy chcieli wprowadzać także kolejne projekty i zagospodarowywać kolejne nisze rynkowe - zdradza w rozmowie z serwisem portalspozywczy.pl Patrick Dumont.

Jak zapewnia Patrick Dumont oferta produktów świeżych w Carrefour będzie rozwijana nie tylko w hiper- i supermarketach, ale także w małych sklepach franczyzowych - Carrefour Express. - Oczywiście ze względu na ograniczoną powierzchnię mniejszych sklepów, oferta będzie dokładnie wyselekcjonowana i dobrana pod kątem potrzeb klientów konkretnej lokalizacji - mówi Dumont.

więcej portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane