PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Praktiker poszerza współpracę z Divante

Autor: dlahandlu.pl 23 lipca 2012 11:47

Spółki Divante poszerzają współpracę z Praktiker w związaku ze zwiększeniem obrotów ze sprzedaży internetowej.

Udział email marketingu w przychodzie kanału online osiągnął 11,45 proc. Wartość wizyty z email marketingu została zwiększona w stosunku do średniej wizyty o 51 proc..

Pilotażowy projekt tworzenia przez Divante dedykowanych opisów produktów dla asortymentu dostępnego online na Praktiker.pl spowodował, że w ciągu miesiąca o 120 proc. wzrósł ruch z Google po wybranych słowach kluczowych. Odnotowano 3-krotny wzrost sprzedaży na produktach z rozbudowanymi opisami. Dodatkowo 33 proc. sprzedaży pochodzi z SEO. Obecnie Divante w sposób ciągły, co miesiąc dostarcza zestaw dedykowanych opisów produktów do kluczowego asortymentu klienta.

W branży Home & Garden internet wpływa na ponad 50proc. decyzji zakupowych podejmowanych w sklepach offline. Sklep internetowy Praktiker.pl będzie naturalnym miejscem zdobywania informacji dla konsumentów, decydujących się na zakup materiałów budowlano-remontowych zarówno w kanale tradycyjnym jaki i kanale internetowym - mówi Marek Górecki, Doradca ds. eCommerce w Divante.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,50

  • Śr

    3,27

  • Min

    2,33

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane