PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Pralniomaty Hi'Shine z nowymi usługami dla biznesu

Autor: dlahandlu.pl 29 października 2015 09:33

Pralniomaty Hi’Shine – projekt realizowany wspólnie przez Aqmet (urządzenia), Integer.pl (know-how i technologia) oraz EBS (usługi pralnicze w sieci pralni 5asec) - po roku działalności w Polsce ma 154 urządzenia w Warszawie i Krakowie, zlokalizowane na osiedlach mieszkaniowych, w pobliżu centrów handlowych, biurowców i stacji benzynowych. Planowane jest wdrożenie nowych rozwiązań, m.in. dla biznesu.

Pralniomaty Hi’Shine to urządzenia służące do nadawania i odbierania prania, z realizacją usługi przez pralnie chemiczne 5aSec. Pranie można nadawać i odbierać o dowolnej porze dnia czy nocy, w wybranej przez siebie lokalizacji – całodobowa dostępność jest czynnikiem decydującym o wyborze usługi dla 78% klientów, zaś 59% zleca pranie w Pralniomacie Hi’Shine ze względu na bliską odległość maszyny od miejsca zamieszkania lub pracy.

Średnio kwartalnie obserwujemy ponad 200% wzrost liczby transakcji. Najpopularniejszą usługą, z której korzystają nasi klienci jest pranie i prasowanie koszul (58% zleceń), podczas gdy w tradycyjnych pralniach chemicznych, asortyment ten odpowiada tylko za 20% obrotów – mówi Rafał Staszkiewicz, CEO Pralniomatów.
Blisko 62% transakcji jest zlecanych bezpośrednio w Pralniomacie Hi’Shine, natomiast 38% operacji jest zlecanych za pomocą strony internetowej i finalizowanych w Pralniomacie. Jak pokazują preferencje klientów, najczęściej do prania oddawane są koszule (58%). Następne w kolejności są marynarki i żakiety (17%), a także spodnie i spódnice (odpowiednio po 16%).
-Kolejny krok w rozwoju tego biznesu to dynamiczna komercjalizacja, zwiększanie efektywności i rentowości projektu. Liczymy, że Pralniomaty dołączą do niemal 5 tys. zagranicznych Paczkomatów® InPost  – dodaje Rafał Brzoska, prezes zarządu Grupy Integer.pl.
Każde urządzenie umożliwia jednorazowe nadanie nawet do 32 kompletów prania, które następnego dnia – czyste i wyprasowane – jest gotowe do odbioru. Usługę prania można zlecić bezpośrednio przy Pralniomacie Hi’Shine (ten sposób preferuje 62% klientów), definiując kategorię prania na dotykowym monitorze i autoryzując transakcję kodem otrzymanym SMS-em. Klienci mogą też skorzystać ze strony HiShine.pl i sfinalizować transakcję przy Pralniomacie Hi’Shine, korzystając z kodu QR otrzymanego SMS-em (taką ścieżkę wybiera 38% klientów).

Właścicielem i operatorem Pralniomatów Hi’Shine jest spółka Pralniomaty, której udziałowcami są trzej partnerzy: Aqmet – dostawca urządzeń, InPost – dostawca know-how i technologii e-commerce oraz 5aSec - w zakresie usługi pralniczej.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Kasia 2017-04-27 11:56:50

    Nie polecam nikomu korzystania z tego sposobu prania. Chyba, że ktoś chce zniszczyć swoje pranie. Na 4 oddane rzeczy tylko 1 wróciła nieuszkodzona. Zimowa kurtka (ma tylko w sezon) straciła połowę puchu, więc raczej nie nadaje się już na zimową kurtkę! Jesienny płaszcz miał skórzane zapięcia, wróciły totalnie zniszczone. Zapięcia trzeba wymienić na nowe. Jednak w najgorszym stanie wróciły spodnie od garnituru. Całe w dziurach, a w kroku rozdarte aż do podszewki. Oczywiście pralnia twierdzi, że zrobiły to mole! Bardzo ciekawe, spodnie zostały oddane w dobrym stanie, bez dziur i rozdarć. Teraz nie nadają się do użytku. Ciekawe czy rozdarcie też zrobiły mole? Zdecydowanie nie polecam nikomu!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane