Prawie 30 mln zł sprzedaży OFZ po trzech kwartałach br.

Autor: www.dlahandlu.pl 21 października 2013 11:50

Prawie 30 mln zł sprzedaży OFZ po trzech kwartałach br.

Sprzedaż spółki Organic Farma Zdrowia w trzecim kw. br. wyniosła 9,1 mln zł, czyli o 7,3 proc. więcej od analogicznego okresu roku poprzedniego, pomimo zamknięcia kilku nierentownych delikatesów, znacznego spowolnienia gospodarczego oraz kilkuprocentowego spadku odwiedzalności centrów handlowych.

Sprzedaż narastająco po trzech kwartałach, wyniosła 29,6 mln zł i jest rekordowa w porównaniu do lat poprzednich. W stosunku do tego samego okresu 2012 roku wzrost sprzedaży wyniósł 8% co zdaniem spółki stanowi jeden z najwyższych wskaźników wzrostu w branży spożywczej w obecnym roku.

Sprzedaż spółki zależnej Eko-Wital była również rekordowa i wyniosła w trzecim kwartale 4,2 mln zł co stanowi 42,5% wzrostu w stosunku do roku poprzedniego, a narastająco po trzech kwartałach wyniosła 12,6 mln zł co stanowi 28% wzrostu.

Przeczytaj także:

- Tak doskonała dynamika wzrostu sprzedaży w spółce Eko-Wital jest efektem wdrożonej z sukcesem strategii rozwoju przyjętej w ubiegłym roku a polegającej miedzy innymi na wprowadzeniu wielu nowych produktów i poszerzeniu rynku zbytu - komentuje spółka.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8745

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane