PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Prawie 50 SKU pod marką Lubię

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 20 marca 2014 14:57

Marka Lubię to projekt grupy handlowej PL Plus, w skład której wchodzą przedstawiciele trzech podmiotów: Bać-Pol S.A., Topaz oraz Piotr i Paweł S.A..- Marka rozwija się bardzo dynamicznie - mówi Michał Wesołowski, dyrektor handlowy Spar Polska. - Wprowadziliśmy już prawie 50 SKU, a kolejne dochodzą każdego tygodnia. W ostatnim czasie wprowadziliśmy wody, ryż, kaszę, konserwy. Kolejne grupy pojawią się na sklepowych półkach już wkrótce - będą to produkty nabiałowe, szersza gama słodyczy, ponieważ aktualnie mamy tylko czekolady - oraz produkty non food, takie jak papier toaletowy, ręczniki papierowe etc.

-  Docelowo chcemy, aby nasza gama produktów osiągnęła ok. 130 SKU z różnych, ale jednak tych najbardziej podstawowych w każdym gospodarstwie domowym, kategorii - dodaje Michał Wesołowski.

- W najbliższym czasie będziemy kładli większy nacisk na widoczność i rozpoznawalność produktów w sklepach - zapewnia Michał Wesołowski. - Zależy nam, aby klienci Spar sięgali po nie oraz ich próbowali, dzięki czemu będą mogli przekonać się o ich jakości i zechcą na stałe włączyć je do swojego koszyka zakupowego - podsumowuje.

Produkty marki Lubię aktualnie dostępne są w sklepach sieci SPAR, Piotr i Paweł oraz Topaz, cały czas jednak trwają rozmowy z kolejnymi sieciami, które będą mogły dołączyć do grupy odbiorców marki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane