Prawomocne pozwolenie na budowę IKEA w Lublinie

Autor: dlahandlu.pl 5 czerwca 2013 10:23

Inter IKEA Centre Group Poland uzyskała prawomocne pozwolenie na budowę centrum handlowego w Lublinie. W lipcu na działce przy Alei Spółdzielczości Pracy rozpoczną się prace budowlane. Otwarcie centrum handlowego planowane jest na IV kwartał 2014 roku.

Lubelskie centrum Inter IKEA Centre Group Poland będzie największym obiektem handlowym we wschodniej Polsce. Znajdzie się w nim ponad 150 sklepów i punktów usługowych, w tym pierwszy w południowo-wschodniej części kraju sklep IKEA. W centrum handlowym, poza sklepem IKEA, pojawią się także tacy najemcy, jak: RTV Euro AGD, Tesco, SMYK MEGASTORE, Reserved, Cropp, Mohito, House, SinSay oraz home&you, a także kantor, kwiaciarnia i biuro podróży ITAKA. Do dyspozycji klientów zostanie oddany duży, bezpłatny parking na 3000 aut.

Poza budową centrum handlowego, inwestor będzie mieć znaczący wkład w skomunikowanie dzielnicy Bursaki z drogą krajową nr 19. Na tej ulicy, przy centrum handlowym powstanie pętla autobusowa i przystanek łączący komunikację miejską i podmiejską. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane