PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

PRCH: ranking centrów handlowych uderza w reputację całej branży

Autor: dlahandlu.pl 21 grudnia 2010 13:07

PRCH: ranking centrów handlowych uderza w reputację całej branży

Niedawno opublikowano wyniki pierwszego badania ankietowego, jaki Pentor przeprowadził na zlecenie Polskiego Stowarzyszenia Najemców Powierzchni. Zdaniem Polskiej Rady Centrów Handlowych publikacja działa na niekorzyść jej członków czyli sieci i centrów handlowych oraz uderza w reputację całej branży.

- Polska Rada Centrów Handlowych stoi na stanowisku, że problemy pomiędzy zarządcami i najemcami wynikają przede wszystkim z braku dialogu, a pojawienie się takiego rankingu bez wątpienia nie sprzyja jego budowaniu. Prawidłowe funkcjonowanie centrum handlowego zależy od wspólnych działań, a to oznacza nie tylko obowiązki zarządcy, ale również aktywność najemców. W budowaniu pozycji danego centrum liczy się bowiem nie tylko siła marki danego centrum, ale i siła marki marek sklepów - czytamy w oświadczeniu.

Po przeprowadzeniu drobiazgowej analizy danych udostępnionych przez psNph, po zaczerpnięciu opinii ekspertów oraz działając w oparciu o wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku nieruchomości centrów handlowych w Polsce, PRCH ocenia wyniki rankingu jako niewiarygodne i niereprezentatywne oraz uderzające w budowany od wielu lat wizerunek centrów i sieci handlowych.

Rada zwraca również uwagę, że opublikowanie rankingu najgorszych centrów handlowych może mieć dalsze, negatywne konsekwencje w osiąganiu przez sieci handlowe obrotów w napiętnowanych placówkach.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • ojciec derektor 2010-12-21 14:38:36

  hehehehe, badanie nie wyszło tak, jak chciał zlecający - no to utajnić, KOMUNA!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,99

 • Śr

  3,62

 • Min

  2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane