PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

PRCH z nowym oprogramowaniem do analizy trendów na rynku nieruchomości handlowych

Autor: pr, dlahandlu.pl 26 czerwca 2015 09:21

Polska Rada Centrów Handlowych zawarła umowę z firmą Esri Polska na dostarczenie oprogramowania do przeprowadzania analiz i wizualizacji danych na mapach. Współpraca jest następstwem budowy nowej wersji Katalogu Centrów Handlowych PRCH, który pełni rolę bazy ponad 450 obiektów, parków i ulic handlowych a także centrów wyprzedażowych i ich najemców w Polsce.

Katalog PRCH to narzędzie m.in. dla działów najmu, rozwoju i marketingu. Rozbudowana wersja aplikacji dostępna dla członków PRCH pozwoli na opracowywanie i publikację raportów i analiz trendów na rynku nieruchomości handlowych w Polsce w oparciu o rozwiązanie mapowe.

PRCH od lat wykorzystuje aplikacje mapowe do prezentacji informacji o obiektach handlowych. Nowa aplikacja zagwarantuje między innymi lepszą prezentację danych gromadzonych przez Radę.

- Zdecydowaliśmy się na współpracę z Esri aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić korzystanie z Katalogu Centrów Handlowych i poszerzyć jego funkcje o nowe zaawansowane możliwości analityczne aby dostarczać niezależnych i transparentnych informacji jako organizacja branżowa. Obecnie jesteśmy na etapie testowania i uczenia się nowej aplikacji ale z tego co widzimy to wykorzystanie tej technologii znacznie poszerza możliwości prezentacji oraz wykorzystania zebranej w PRCH wiedzy na rzecz naszych członków, środowisk akademickich i innych uczestników rynku. – mówi Radosław Knap, dyrektor operacyjny, Polska Rada Centrów Handlowych.

Do budowy nowego katalogu zostanie wykorzystane rozwiązanie Location Analytics oparte o oprogramowanie ArcGIS. Pozwala ono na przeprowadzanie analiz geograficznych w celu poprawy procesów podejmowania decyzji. Platforma ArcGIS pozwala na natychmiastowy dostęp do wyniku analizy z aspektem lokalizacyjnym dla organizacji lub jej członka. Z drugiej strony pracownicy tworzący analizy uzyskują ciągły dostęp do informacji gromadzonych w różnorodnych systemach biznesowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • ekonsulting 2015-06-28 00:27:25

  aplikacje mobilne: artmetic.pl

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,90

 • Śr

  3,50

 • Min

  2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane