Pre-otwarcie Family Point w Głogowie 23 maja. Cały obiekt ruszy we wrześniu

Autor: dlahandlu.pl 20 maja 2013 11:00

Otwarcie pierwszych sklepów w Parku Handlowym FamilyPoint w Głogowie zaplanowane jest na 23 maja.

W obiekcie pojawią się sklepy takich jak Avans, Rossmann i Martes Sport.

Budynek Parku Handlowego FamilyPoint w Głogowie jest gotowy. Trwają jeszcze ostatnie prace wykończeniowe związane z zagospodarowaniem terenu. Obiekt skomercjalizowany został w 80 procentach. W nowo otwartym centrum znajdą się sklepy Avans, Martes Sport i Rossmann. Do grona najemców dołączyło również Centrum Chińskie, które zajmie powierzchnię ponad 800 mkw. Finalizowane są zaawansowane negocjacje na ostatnie wolne lokale. Rozmowy prowadzone są z najemcą z branży odzieżowej, sklepem z artykułami dziecięcymi, księgarnią cukiernią. Uroczyste otwarcie Parku Handlowego FamilyPoint w Głogowie wraz ze wszystkimi najemcami nastąpi na początku września tego roku.

Park Handlowy FamilyPoint powstał przy ulicy Księcia Poniatowskiego w Ruszowicach w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Głogów znajduje się Media Markt oraz Castorama,

Inwestorem FamilyPoint w Głogowie jest deweloperska firma Tradeland z siedzibą w Wiedniu i Warszawie. Tradeland planuje w ciągu najbliższych kilku lat wybudować około 30 obiektów handlowych pod tym szyldem.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,55

  • Śr

    3,20

  • Min

    2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8992

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane