Premier: Program Rodzina 500 plus - kołem zamachowym polskiej gospodarki

Autor: PAP 25 października 2017 18:42

Program Rodzina 500 plus jest kołem zamachowym polskiej gospodarki - powiedziała premier Beata Szydło w środę w Siedlcach. Podkreśliła, że najważniejszym priorytetem gospodarczym Polski jest szybki rozwój i budowa przemysłu.

Premier brała w środę udział w uroczystości wmurowania aktu erekcyjnego pod budowę linii produkcyjnej krat pomostowych w hali produkcyjnej Mostostal Siedlce.

Szydło powiedziała, że "najważniejszym priorytetem gospodarczym Polski jest szybki rozwój i budowa polskiego przemysłu". Dodała, że rząd chce "pokazać, że dzięki mądrej polityce gospodarczej można wiele osiągnąć i zrobić".

Przekonywała, że założenia programowe PiS są "konsekwentnie krok po kroku realizowane". "Trudno nie mówić o tych projektach społecznych, w przypadku których wielu wątpiło, czy będziemy w stanie podołać i wprowadzić je w życie, np. program Rodzina 500 plus. Okazało się, że nie tylko podołaliśmy, nie tylko wprowadziliśmy go, ale też stał się on kołem zamachowym polskiej gospodarki" - powiedziała premier.

Jej zdaniem, to dowód na to, że rząd "potrafi połączyć to, co wielu wydawało się niemożliwe". "Projekty, programy społeczne stają się jednocześnie, ważnymi programami gospodarczymi a dodatkowym wymiarem, tym na czym nam wszystkim zależy, jest oczywiście polska rodzina i poprawa jej bytu" - powiedziała szefowa rządu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    27,40

  • Śr

    18,16

  • Min

    12,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8511

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane