PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Premium Distributors z Grupy Eurocash najemcą North-West Logistic Park w Szczecinie

Autor: dlahandlu.pl 8 maja 2013 12:15

Do 31 maja zostanie przekazana do użytkowania najemcom Hala A o powierzchni 6 850 mkw. Obecnie prowadzone są prace związane z uzyskaniem pozwoleń na użytkowanie obiektu. Rozpoczęcie budowy kolejnej hali nastąpi w III kwartale 2013 roku.

Najemcami Hali A są firmy Premium Distributors oraz IQ Metal Polska Obecnie, do wynajęcia w obiekcie pozostało 1 980 mkw. powierzchni. W związku z tym prowadzone są dalsze negocjacje z kilkoma zainteresowanymi najmem firmami. Premium Distributors z Grupy Eurocash, to największa sieć dystrybucji alkoholu w Polsce. Zaopatruje sklepy detaliczne oraz segment HoReCa. Spółka podpisała umowę na najem 2700 mkw. powierzchni w Hali A. Drugi najemca to firma IQ Metal Polska działająca w sektorze obróbki metali.

North-West Logistic Park to pierwszy w Szczecinie park logistyczny klasy A. Inwestorem kompleksu, którego budowa ruszyła jesienią ubiegłego roku jest spółka North-West Logistic Park. W lutym tego roku zarządcą obiektu została firma Cushman & Wakefield Polska. Jego komercjalizacją zajmują się firmy, Cushman & Wakefield, Jones Lang LaSalle oraz Colliers International i Litwiniuk Property.

Projekt o łącznej powierzchni 64 tys. mkw. adresowany jest do firm z całej Europy.

W ramach North-West Logistic Park powstaną docelowo trzy hale, przeznaczone pod logistykę, magazynowanie i produkcję. Wszystkie, wyposażone będą w rozwiązania techniczne zapewniające możliwość wysokiego składowania. Park logistyczny o powierzchni całkowitej 140.000 mkw. będzie ogrodzony i całodobowo strzeżony.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,55

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane