Premium Food Restaurants z szacowanymi przychodami w I kw. na poziomie 5 mln zł

Autor: portalspozywczy.pl 21 kwietnia 2017 19:53

Zarząd Premium Food Restaurants podał szacunek skonsolidowanego wyniku grupy kapitałowej PFR za okres pierwszego kwartału 2017 roku. Zysk netto grupy kapitałowej PFR w okresie objętym szacunkiem wyniósł 147 tys. zł przy prognozowanej sprzedaży w wysokości 5 039 tys. zł.

- Działania, które wpłynęły na poprawę wyniku to m.in.: zmiana strategii sprzedaży, uruchomiony kanał informacyjny dla klientów 77Sushi na portalach społecznościowych, wzrost marży na sprzedaży o 4 p.p. w stosunku do IV Q 2016r. oraz ograniczenie pewnych kosztów działalności – podała spółka.

Niniejsze szacunki zostały przygotowane przez spółkę przy następujących założeniach: przychody przyjęto na poziomie wartości zrealizowanej w okresie objętym szacunkiem sprzedaży; koszty zostały określone na poziomie kosztów poniesionych i dotyczących okresu objętego szacunkiem; podatek dochodowy od osób prawnych bieżący przyjęto na poziomie rzeczywistego podatku do zapłaty i skorygowano go o wpływ podatku odroczonego.

Zarząd spółki będzie na bieżąco dokonywał oceny możliwości realizacji szacunków.

W całym 2016 roku grupa PFR zanotowała 1,9 mln zł straty netto przy przychodach w wysokości 19,5 mln zł.

Premium Food Restaurants prowadzi sieć lokali gastronomicznych serwujących sushi w takich miastach, jak: Warszawa, Wrocław, Koszalin, Gdańsk, Sopot, Kraków.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,31

  • Śr

    5,95

  • Min

    3,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9045

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane