Prezes Alma24.pl: Sprzedaż żywności w internecie będzie dynamicznie rosnąć

www.portalspozywczy.pl 7 października 2013 14:30

- Branża e-commerce rośnie, Polacy generalnie coraz chętniej kupują różne rzeczy przez internet. Raczej nie spodziewam się gigantycznej dynamiki wzrostu e-commerce dla naszej branży handlu artykułami spożywczymi - powiedział serwisowi www.portalspozywczy.pl Sylwester Krzaklewski, dyrektor projektu internetowego Alma24.pl.

Jak szacuje Krzaklewski, wzrost rok do roku całego rynku handlu produktami spożywczymi w internecie w kolejnych lat będzie wynosił po kilkadziesiąt procent. - Będzie to się utrzymywać w perspektywie najbliższych kilku lat i jest to bardzo dobra informacja - prognozuje dyrektor Alma24.pl.

Jak mówi naszemu portalowi Krzaklewski, duży wpływ na dynamikę będzie miało wejście nowych sieci na rynek sprzedaży internetowej. - Delikatesy Alma mają bardzo dobrą pozycję na tym rynku i w najbliższym czasie będziemy robić wszystko, aby ją umocnić - zapowiada.
Alma24.pl to internetowy sklep, będący rozszerzeniem Delikatesów Alma, oferujący zakupy z dostawą do domu. W jego ofercie znaleźć można wino, tytoń, dania gotowe, owoce i warzywa, napoje, nabiał, mięso i wędliny, słodycze, przetwory i inne artykuły spożywcze.pl

Alma24.pl rozwija się od sześciu lat. Projekt ten jest jednym z trzech największych w Polsce pod względem wartości sprzedaży przedsięwzięć oferujących internetowe zakupy artykułów spożywczych.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Oleg 2013-10-21 18:18:02

    Niekóre sklepy inwestują i rozwijają się dające nowe możliwości jak Frisco, które wkrótce ruszą z projektem click and collect

  • Bolek 2013-10-14 22:42:28

    No właśnie te sklepy są podobne i niczym się nie wyróżniają a w internecie chwalą każdy z osobna nie podając konkretnych argumentów i nieobiektywnie. Po prostu jest przywiązanie i dlatego chwalą...tak samo jak ślepo głosuje się na tą sama partię polityczną.

  • Sławek 2013-10-11 22:53:00

    "wino, tytoń, dania gotowe, owoce i warzywa, napoje, nabiał, mięso i wędliny, słodycze, przetwory i inne artykuły spożywcze" to ma każdy sklep...a co wyjątkowego ma Alma, jaki jest atut w walce z konkurencją na rynku sklepów internetowych? Poza ceną, bo te są różne, zależne od promocji i produktu.

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane