PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Prezes Bać-Polu: Nowe centrum dystrybucyjne, rozwój przez akwizycje

Autor: dlahandlu.pl 25 lipca 2012 12:17

Prezes Bać-Polu: Nowe centrum dystrybucyjne, rozwój przez akwizycje

Grupa Kapitałowa Bać-Pol uruchamia nowe centrum dystrybucyjne na Śląsku. Inwestycja pozwoli na efektywniejsza obsługę dotychczasowych klientów firmy oraz pozwoli na dynamiczny rozwój firmy w tym regionie.

Nowe centrum dystrybucyjne mieści się niedaleko Katowic. W zasięgu jego działania znajdą się zarówno niezależne sklepy detaliczne, jak i sieci zrzeszone w ramach Grupy m.in.: SPAR.
- Przyjęta przez nas strategia rozwoju zakłada sukcesywne uruchamianie nowoczesnych centrów dystrybucyjnych - mówi Leszek Bać, Prezes Grupy Kapitałowej Bać-Pol. - Wiemy , że chcąc skutecznie konkurować na rynku, musimy nieustannie się rozwijać. Oczywiście podejmując decyzje inwestycyjne dbamy o rentowność firmy. Ci, którzy tego nie robią - przykład BOMI - są dziś szczególnie zagrożeni.
Jak podkreśla Leszek Bać, GK Bać-Pol chce rozwijać się także poprzez akwizycje. - Mamy dobrą płynność finansową i dobre zyski, cieszymy się wysoką wiarygodnością w bankach a to powoduje, że nie mamy problemów z pozyskaniem finansowania na nasze potencjalne projekty akwizycyjne. Będziemy zatem aktywnie uczestniczyć w procesach zachodzących na rynku, zwiększając skalę działalności GK Bać-Pol.
Grupa Kapitałowa Bać-Pol, jest jednym z największych dystrybutorów produktów FMCG w Polsce. W skład Grupy wchodzą spółki Bać-Pol, Marspol, Sezam Śrem, Janików&Wim, oraz trzy spółki detaliczne SPAR, Słoneczko oraz Bać-Pol Detal.
Firma jest czołowym dystrybutorem m.in.: Unilevera, Hochland, Kruszwica, SM Gostyń, Mokate, Mlekpol, Grajewo, Food Care , Hortex, Agros i Bielmar.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,70

  • Śr

    1,25

  • Min

    0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane