Prezes bdsklep.pl: E-sklepy będą optymalizować proces zakupowy

Autor: dlahandlu.pl 19 stycznia 2017 10:06

Prezes bdsklep.pl: E-sklepy będą optymalizować proces zakupowy Na zdj. Jacek Palec, prezes bdsklep.pl

- Dalszy rozwój mobile wymusi potrzebę dostosowywania Responsive Web Design oraz UX sklepów internetowych do konsumentów, a także większej personalizacji komunikacji i oparcia jej np. na scentralizowanym CRM. W minionym roku dużo rozmawiano na temat optymalizacji procesu zakupowego i najprawdopodobniej ten temat przeniknie do kolejnego roku - uważa Jacek Palec, prezes zarządu bdsklep.pl.

- Nadal będziemy reorganizować procedury (jak najmniejsza liczba kroków od momentu wyboru produktów do etapu finalizacji) czy szukać najkrótszej formy dostawy – już dzisiaj słyszymy o pierwszych próbach dostawy za pomocą dronów - mówi Jacek Palec.

I dodaje: - A jak już o dronach mowa, to właśnie trendy technologiczne mogą zrewolucjonizować rynek e-handlu w 2017 roku. Popatrzymy na przykład na rozwój rozszerzonej rzeczywistości, dzięki niej możemy np. oglądać produkty, czytać składy i opisy na etykietach tak, jakbyśmy robili to w sklepie.  Coraz częściej zauważany jest właśnie ten trend – przenikanie się świata online z offline (choćby przykład sklepu Amazon Go). Wszystkie tego typu działania mają proste cele: szybsze dotarcie do klienta, lepsze odczytanie jego potrzeb, ułatwienie mu podjęcia decyzji zakupowych, a nawet automatyzacje procesu robienia przez niego zakupów. Warto o tym pamiętać w nowym roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane