PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Prezes Bomi: dzięki współpracy z platformą A.pl chcemy poszerzyć bazę klientów

Autor: dlahandlu.pl 29 września 2010 17:19

Ze względu na koszty jak i długi czas potrzebny na zbudowanie odpowiedniej platformy internetowej Bomi zdecydowało się podjąć współpracę z platformą A.pl. Spółka liczy, że pozwoli to efektywniej wykorzystać trend rynkowy i w sposób zdecydowany wejść na rynek e-commerce.

Celem przedsięwzięcia jest wykorzystanie mocnych stron Action jako twórcy platformy internetowej wraz z obsługą logistyczną.

- Wierzę, że dzięki nowym rozwiązaniom umożliwimy szerokiej rzeszy klientów dokonywanie w prosty i wygodny sposób zakupów w naszym sklepie. Jednocześnie mamy nadzieję, że nowe rozwiązania pozwolą poszerzyć bazę naszych dotychczasowych klientów - podkreśla Andrzej Wojciechowicz, prezes grupy Bomi.

W sklepie A.pl dostępne są produkty z szerokiej gamy oferowanej w zwykłym sklepie Bomi. Sklep internetowy akceptuje także rabatowe karty Bomi. Prosta forma składania zamówień, możliwość wyboru konkretnego dnia oraz przedziału czasowego dostawy, a także sześć różnych form płatności sprawiają, że wybór jednego z ponad 4 tysięcy produktów dostępnych w internecie jest jeszcze prostszy.

Ciekawostką sklepu on-line są umieszczone przy poszczególnych produktach przepisy na określone potrawy. Aplikacja pozwala w wygodny sposób wybrać wszystkie potrzebne do danego przepisu artykuły i kupić je za pomocą jednego kliknięcia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    19,20

  • Śr

    11,63

  • Min

    9,07

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane