Prezes Carrefour Polska, prelegentem VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu

www.portalspozywczy.pl 8 października 2015 18:35

Guillaume de Colonges, prezes sieci handlowej Carrefour Polska, doświadczony menedżer, który zrewolucjonizował działalność firmy Carrefour w naszym kraju, będzie uczestnikiem debaty „Nowy ład. Polski i Europejski handel w trakcie rewolucji”, jaka odbędzie 5 listopada w ramach IIIV Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2015 / 8th Food Market & Retail Forum 2015.

Kliknij tutaj i zarejestruj się jako uczestnik Forum 


W trakcie debaty wraz z ekspertami i przedstawicielami największych sieci handlowych w Polsce Guillaume de Colonges będzie dyskutował m.in. na temat wyzwań stojących przed firmami dystrybucyjnymi, które wynikają z dynamicznych zmian do jakich doszło na polskim i europejskim rynku handlu w ostatnich latach.

Prezes Carrefour Polska wystąpi także w indywidualnym wystąpieniu przed uczestnikami Forum i opowie na temat strategii rozwoju firm dystrybucyjnych na przykładzie własnych doświadczeń i działań prowadzonych w Polsce.

Guillaume de Colonges objął funkcję prezesa Carrefour Polska 1 stycznia 2014 roku. Z grupą jest związany od ponad 21 lat. Posiada duże doświadczenie zarówno w kompleksowym zarządzaniu przedsiębiorstwem, jak również w operacyjnej działalności handlowej. W swojej karierze zawodowej zajmował liczne stanowiska zarządcze, realizując ambitne zadania, m.in. z zakresu ekspansji oraz przejęć spółek na arenie międzynarodowej.

Guillaume de Colonges swoją karierę zawodową w Grupie Carrefour rozpoczął we Francji w 1992 roku. 
Po sześciu latach pracy został awansowany na dyrektora handlowego działu non-food w Polsce, gdzie odpowiadał m.in za otwarcia pierwszych sklepów Carrefour.

Następnie otrzymał nominację na stanowisko dyrektora handlowego i logistyki Carrefour w Turcji, a w 2006 roku został dyrektorem ds. rozwoju supermarketów i odpowiadał za przejęcie 86 sklepów. W 2008 roku objął stanowisko COO (Chief Operation Officer) w Tajwanie (63 sklepy), po czym został nominowany na stanowisko prezesa Carrefour w Singapurze i Malezji. W 2010 roku powrócił do Turcji, gdzie jako CEO (Chief Executive Officer) Carrefour zarządzał 245 sklepami.

Guillaume de Colonges jest absolwentem nauk ekonomicznych, ukończył także Advanced Management Program w Harvard Business School w Stanach Zjednoczonych.

VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2015 / 8th Food Market & Retail Forum – odbędzie się w dniach 4-5 listopada 2015 roku w Warszawie, w hotelu Sheraton.

Kliknij i sprawdź agendę Forum

Forum Rynku Spożywczego i Handlu to dwa dni debat, prezentacji, wystąpień ekspertów, wieczorna gala z wręczeniem prestiżowych nagród „Rynku Spożywczego” i certyfikatów „Dobry Produkt’ oraz szereg mniej lub bardziej formalnych spotkań. WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane