Prezes Carrefoura: Jesteśmy jedną z najbardziej innowacyjnych firm handlowych

Autor: dlahandlu.pl 25 lutego 2016 09:07

- Carrefour to jedna z najbardziej innowacyjnych firm handlowych w Polsce oraz na świecie. Dzięki naszemu bogatemu międzynarodowemu doświadczeniu, możemy zaoferować polskim klientom wiele nowatorskich rozwiązań handlowych, zarówno w zakresie oferty produktów, jak również wygody i przyjemności z dokonywanych zakupów, digitalizacji, obsługi klienta czy komunikacji – mówi Guillaume de Colonges, prezes Carrefour Polska.

– Kuchnia molekularna (...) pokazuje, że bliska współpraca nauki i biznesu nie jest tylko chwilowym trendem, lecz przyszłością handlu i gastronomii na świecie. Carrefour zamierza aktywnie uczestniczyć w tych przemianach, aby oferować klientom najlepsze zakupy na rynku – dodaje Guillaume de Colonges.

Carrefour we współpracy z Instytutem Francuskim zorganizował w Warszawie warsztaty kuchni molekularnej z udziałem francuskiego profesora i szefa kuchni Hervé Thisa - jednego z twórców tego gatunku sztuki kulinarnej. To pierwsze z cyklu wydarzeń, w których Carrefour będzie promował w Polsce innowacyjność oraz korzyści z bliskiej współpracy świata nauki i biznesu. Spotkanie poświęcone kuchni molekularnej jest elementem partnerstwa sieci Carrefour Polska oraz Instytutu Francuskiego w 2016 roku. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    6,26

  • Śr

    4,36

  • Min

    3,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8745

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane