PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Prezes Drogerii Koliber: W 10 miesięcy liczba sklepów wzrosła o 30 proc.

Autor: www.dlahandlu.pl 27 stycznia 2012 13:14

Prezes Drogerii Koliber: W 10 miesięcy liczba sklepów wzrosła o 30 proc.

- Za nami bardzo pracowity rok, w którym skupialiśmy się na realizacji założonego planu rozwojowego i wdrażaniu nowej wizualizacji sieci w kolejnych placówkach. Pierwsze z zadań zrealizowaliśmy już w październiku - w ciągu zaledwie 10 miesięcy liczba placówek sieci Koliber wzrosła o 30 proc. - mówi w rozmowie z portalem www.dlahandlu.pl Katarzyna Niemiec, prezes zarządu sieci drogerii Koliber.

- Jednym z ważniejszych projektów realizowanych przez nas w 2011 roku było stworzenie nowej wizualizacji, wyróżniającej sieć spośród konkurencji. Prace nad logo rozpoczęliśmy na początku roku, a już wiosną przystąpiliśmy do wdrożenia nowego systemu identyfikacji wizualnej dla sieci Koliber. Nowy symbol i barwy są zdecydowanie lepiej dopasowane do działalności Kolibra - nowoczesne, przyjazne i budzące miłe skojarzenia. To nasz sukces marketingowy. Kontynuujemy ten projekt, wdrażając nową wizualizację w kolejnych placówkach - dodaje Katarzyna Niemiec.

- 2011 rok przyniósł nam także pewne zmiany na rynku drogeryjnym w Polsce. Coraz silniej na jego kształt wpływały procesy konsolidacyjne, dotychczas mało obecne w segmencie drogeryjnym. Wielu niezależnych detalistów dostrzegło korzyści wynikające z działania w większej grupie i posiadania dużego, silnego partnera. Koliber już w 2010 roku dołączył do Grupy Dystrybucyjnej Tradis, co znacznie przyśpieszyło nasz rozwój. Z kolei dołączenie Tradisu do Grupy Eurocash pod koniec roku 2011 dało nam oparcie w postaci silnego dystrybutora, mogącego zagwarantować atrakcyjne warunki handlowe. Wierzę, że obecność Tradisu w Grupie Eurocash przełoży się na realne korzyści dla naszych franczyzobiorców i pomoże im skutecznie konkurować z dyskontami, wkraczającymi do coraz mniejszych miejscowości z własną ofertą drogeryjną - podsumowuje prezes sieci drogerii Koliber.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • obserwator 2012-01-27 14:10:14

  Ale lejecie wodę !!!!!!!!!!!!

  30% ale po "rozwodzie"

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  3,99

 • Śr

  2,55

 • Min

  1,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane