Prezes E.Leclerc Polska na VIII FRSiH: Chcemy podwoić skalę działalności w Polsce

www.portalspozywczy.pl 5 listopada 2015 20:00

Prezes E.Leclerc Polska na VIII FRSiH: Chcemy podwoić skalę działalności w Polsce Jean-Philippe Magre, prezes E.Leclerc Polska, fot. PTWP

E.Leclerc, który istnieje na polskim rynku od 20 lat i jest jedną z najstarszych, wciąż działających sieci w naszym kraju, chce nadal dynamicznie rozwijać się  w Polsce – mówił  w trakcie prezentacji na VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu prezes E.Leclerc Polska Jean-Philippe Magre.

- Zamierzamy bardzo dynamicznie rozwijać się w Polsce. Chcemy podwoić naszą skalę działalności, otwierać nowe sklepy i współpracować z niezależnymi detalistami. Już istnieją dwa sklepy, które działają w tym koncepcie - mówił Jean-Philippe Magrepodczas prezentacji na panelu zatytułowanym „20 lat nowoczesnego handlu w Polsce”.

- Nasza filozofia opiera się na trzech zasadach – niezależności, solidarności i obronie interesów konsumentów. Jesteśmy blisko naszych klientów - podkreślał.

Zaznaczył, że wielu uczestników rynku handlowego myśli o aliansach, konsolidacji, a duża liczba graczy jest też własnością funduszy inwestycyjnych, które mają określony horyzont inwestycyjny i w każdej chwili mogą odsprzedać swoje udziały.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • b prac. sieci handlowej 2015-11-06 16:01:01

    Co za bałamutne zasady panie prezesie chyba nie zna pan na jakich zasadach i jakimi praktykami kierują się najemcy-właściciele marketów np. w Szczecinie czy Zielonej górze !!! jaka solidarność z kim? obrona interesów konsumentów jakich bo nie klientów sklepu chyba że konsumenci to pazerni właściciele jako konsumenci zysków wyciskanych z polskiego rynku!!! zapraszam do eleclerca w Zielonej Górze horror !!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8529

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane