Prezes Green Caffe Nero: Jeśli damy sobie radę w Krakowie, to damy radę wszędzie

www.portalspozywczy.pl 29 grudnia 2016 17:10

– Wejście na rynek krakowski jest dla nas testem, i to bardzo trudnym. Wiele sieci połamało sobie na tym rynku zęby. Jeśli damy sobie radę tam, to powinniśmy dać sobie radę wszędzie – mówi serwisowi portalspozywczy Adam Ringer, prezes sieci kawiarni Green Caffe Nero.

Portalspozywczy.pl: –Green Caffé Nero weszło niedawno do Krakowa. Jak radzi sobie sieć w nowym mieście?

Adam Ringer: – Lokal w Galerii Krakowskiej otworzyliśmy ponad dwa miesiące temu. Na razie jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie spodziewałem się nawet, że będzie tak duże zainteresowanie. Już dyskutujemy z centrum, jak powiększyć lokal, bo klienci się nie mieszczą. Po prostu brakuje nam miejsca. Wyniki sprzedażowe w galerii są niesamowicie dobre. Wątpię, że to tylko zasługa marki. To jest po prostu świetne miejsce. W Krakowie mamy jeszcze podpisaną umowę na następny lokal, ale od miesięcy rozmawiamy z konserwatorem zabytków.

– Dlaczego Kraków, a nie Poznań czy Wrocław?

– Kraków to najbardziej rozwinięty rynek. Tam kultura bywania na zewnątrz jest nieporównywalna z żadnym innym miastem. Jest wiedeńska tradycja siedzenia w kawiarni i naturalne jest wychodzenie na miasto. Wejście na rynek krakowski jest dla nas testem, i to bardzo trudnym. Wiele sieci połamało sobie na tym rynku zęby. Jeśli damy sobie radę tam, to powinniśmy dać sobie radę wszędzie

Kolejna rzecz to powiązania rodzinne. Mówią w Krakowie, że jak twój dziadek nie był z Krakowa, to nigdy nie zostaniesz prawdziwym Krakowiakiem. A mój dziadek był z Krakowa.

Czytaj więcej na portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8992

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane