Prezes Green Caffe Nero: Po metamorfozie lokal w Arkadii znacząco zwiększył obroty

www.portalspozywczy.pl 3 lutego 2017 15:09

– Kawiarnia ma pełnić wiele funkcji. Ma integrować, ale też i dawać poczucie „naszego prywatnego miejsca w mieście”, takie sprywatyzowanie przestrzeni publicznej czy czasami miejsce wypoczynku i złapania oddechu – mówi serwisowi portalspozywczy.pl Adam Ringer, prezes sieci kawiarni Green Caffe Nero.

Jak mówi prezes Green Caffe Nero, zapewnienie odpowiedniej przestrzeni i sprzyjającego klimatu w kawiarni znacząco wpływa na powodzenie placówki, a tym samym na uzyskiwane przez nią zyski. Jako przykład wspomina lokal w Arkadii, przejęty po iCoffee:

– Był to bardzo mały lokal z dosyć dużym ogródkiem na ogólnym korytarzu. Mieliśmy za mały lokal, więc, jak klientów było dużo, nie mieliśmy ich gdzie posadzić. I wtedy zwróciła się do nas Arkadia z realizacją pilotowego programu ogólnoeuropejskiego i pomysłem stworzenia sekcji biznesowej, gdzie będzie można się spotkać w dużej izolacji i w spokoju porozmawiać. Dostaliśmy miejsce na pomoście, które razem zagospodarowaliśmy. Zaprojektowali bardzo wysokie siedzenia, dzięki którym rzeczywiście można było się odciąć od szumu i zgiełku. Po tym ruchu obroty wzrosły nam o 50 proc. Powtórzyliśmy ten pomysł częściowo w Krakowie. Cały czas się uczymy – przyznaje Adam Ringer.

Więcej na portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    13,32

  • Śr

    7,07

  • Min

    3,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8511

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane