Prezes Grupy Maspex weźmie udział w Europejskim Kongresie Gospodarczym

www.portalspozywczy.pl 12 kwietnia 2017 15:06

Krzysztof Pawiński, prezes Grupy Maspex Wadowice potwierdził swój udział w Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach (10-12 maja br.).

Krzysztof Pawiński jest współzałożycielem i współwłaścicielem Grupy Maspex Wadowice -  jednej z największych firm w Europie Środkowo-Wschodniej w segmencie produktów spożywczych. Firma jest zdecydowanym liderem na rynku soków, nektarów i napojów w Polsce, w Czechach, na Słowacji, czołowym producentem na Węgrzech, w Rumunii, Bułgarii i na Litwie. Jest również wiodącym producentem produktów instant (kawa cappuccino, kakao, zabielacze w proszku do kawy, herbatki rozpuszczalne). Maspex to także lider na rynku makaronów w Polsce oraz ich wiodący producent w Rumunii. Firma zajmuje również liderską pozycję na rynku dżemów, keczupów i sosów oraz jest czołowym producentem w segmencie dań gotowych i przetworów warzywnych w Polsce.

Ważną tematyką debat tegorocznej edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego będzie przemysł spożywczy i handlowy. W dyskusjach poruszymy zagadnienia wyzwań, które stawia przed producentami żywności globalna konkurencja i umowy o wolnym handlu, a także nowa generacja konsumentów oraz nowe technologie, które zmieniają ofertę branży spożywczej i handlowej. Podsumujemy także osiągnięcia polskich producentów żywności i porozmawiamy o wyzwaniach związanych z nowym pokoleniem ich właścicieli i zarządców.

12 maja (piątek) odbędą się debaty z udziałem prezesów, menadżerów i ekspertów związanych z branżą spożywczą (w tym Krzysztofa Pawińskiego). Będą to panele pt. "Od lokalnej firmy do globalnego koncernu" oraz "Eksport polskiej żywności w nowej globalnej rzeczywistości gospodarczej". 

Szczegóły dotyczące wydarzenia, agenda i rejestracja uczestników dostępna na eecpoland.eu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    14,99

  • Śr

    9,04

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9150

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane