PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Prezes Grupy Muszkieterów na VI FRSiH: Będziemy różnicować ceny w naszych formatach

Autor: www.dlahandlu.pl 7 listopada 2013 12:55

Prezes Grupy Muszkieterów na VI FRSiH: Będziemy różnicować ceny w naszych formatach

- Dotychczas nie różnicowaliśmy cen w naszych sklepach, niezależnie od formatu. Ten element pojawi się jednak w naszej strategii i ceny w sklepach Intermache Contact będą wyższe - powiedział na VI forum Rynku Spożywczego i Handlu Marek Feruga, prezes Grupy Muszkieterów.

Marek Feruga przypomniał, że w sieci Intermarche funkcjonują supermarkety - o powierzchni powyżej 1600 mkw. oraz supermarkety o powierzchni od 1000 do 1600 mkw., a także mniejsze sklepy Intermarche Contact o powierzchni 600-900 mkw. - Niezależnie od miejscowości nie stosowaliśmy różnicowania cenowego, sklepy różniły się jedynie gamą oferowanych produktów, profilowaną specjalnie pod lokalny rynek. Sklepy Intermarche Contact posiadamy w lokalizacjach w centrach miast, w kamienicach, biurowcach - tam czynsze są duże. Koszty utrzymania obiektów zmuszą nas do podniesienia cen produktów - powiedział Marek Feruga.

Prezes Grupy Muszkieterów zaznaczył, że statystyczna polska rodzina ma coraz więcej wydatków, a narzędziem walki o klienta jest wojna cenowa. - Wszyscy bierzemy w niej udział. Inwestujemy w ceny, ale ponosimy koszty takiej polityki. Dlatego bardzo dokładnie analizujemy preferencje klientów i elastycznie reagujemy na ich potrzeby - dodał Marek Feruga.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane