PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Prezes Intermarche: Największym dramatem sieci handlowych jest wojna cenowa

Autor: PIH 4 listopada 2014 11:56

Polski rynek detaliczny to wciąż burzliwy sektor, w którym natężenie walki konkurencyjnej rośnie z każdym rokiem. Skala przeobrażeń, jaką przeszedł w ostatnich 10 latach przerosła wyobrażenia większości z nas. Przeszliśmy w tym czasie od fazy silnych i stosunkowo łatwych wzrostów, rozwoju ekstensywnego i wyraźnego podziału ról na supermarkety, hipermarkety, dyskonty i handel tradycyjny, do zaniku granic między formatami sprzedaży, wykorzystania kanałów internetowych, aplikacji mobilnych, wykształcenia się smart shopperów i multiformatowości. 10 lat temu było łatwiej - wystarczyło mieć dobre ceny, promocje i telewizję - uważa Krzysztof Waligórski, prezesa Intermarche Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • zuczek mały 2014-11-05 16:11:55

    co prawda to prawda nietrafiony asortyment wysokie ceny , brudne sklepy

  • kuba 2014-11-04 14:50:42

    akurat jestem dostawcą i śmieszy mnie opinia Pana Prezesa sami narzucają marże wysokie w stosunku do cen proponowanym dostawcą ,nie dziwię się ze dostawca woli odpuścić sieć jak ma ;mielić ilością"a zysk marny a sieć przebija wielokrotnie i jeszcze terminy płatnosci do 90 dni niech sami produkują i sprzedają .Dobry towar ma swoją cenę a jak się szuka coraz niższej ceny to producent stosuje różne zamienniki ,CIĄGLE TANIEJ I TANIEJ JEST TAKIE POWIEDZENIE Z G...BATA NIE UKRĘCISZ

  • Były klient 2014-11-04 14:21:55

    nie dziwię się, że dla prezesika intermarche wojna cenowa jest taka straszna. Jeżeli popatrzeć na ceny "w jego" sieci to aż włos się na głowie jeży że można za przeproszeniem tak grzmocić swoich klientów. Względem konkurencji ceny ww. sieci handlowej to jakiś kosmos. Więc niech ta wojna cenowa trwa w najlepsze, może intermarche wywiesi białą flagę i wyniesie się z Polski.

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane