Prezes Leroy Merlin: Klient ważniejszy od kanału sprzedaży

Autor: dlahandlu.pl 10 lutego 2017 12:35

- W centrum zainteresowania Leroy Merlin jest zawsze klient. Nie robimy założeń, jaką sprzedaż musimy osiągnąć w danym kanale. Nie ma dla nas znaczenia, czy klient kupi produkty online czy w sklepie stacjonarnym, czy też wykorzysta obie ścieżki, by do nas dotrzeć. Ważne jest doświadczenie zakupowe klienta i to, że jest z nami. Tak postrzegamy sprzedaż omnichannel - mówi Krzysztof Kordulewski, prezes Leroy Merlin Polska.

Leroy Merlin w tym roku otworzy pięć sklepów. W styczniu ruszyła placówka w Bełchatowie. Kolejne sklepy powstaną m.in. w Pile i Wrocławiu.

W marcu 2017 roku wszyscy pracownicy i klienci sieci handlowej Leroy Merlin Polska będą mogli doświadczyć możliwości, jakie dają technologie mobilne za sprawą uruchomienia pierwszej w Polsce platformy mobilnej „Mobility” dedykowanej obsłudze sprzedażowej oraz budowaniu relacji z klientami i pracownikami, opracowanej wspólnie przez Leroy Merlin Polska, Orange Polska oraz Sony Mobile Communications.

– Idea, która przyświecała wdrożeniu projektu „Mobility”, to wypracowanie nowej jakości relacji z klientami, pracownikami i partnerami biznesowymi. Technologie mobilne w perspektywie najbliższych 10 lat zmienią model komunikacji i współpracy na bardziej osobisty, typowo relacyjny. Jest to pierwszy w Europie zakrojony na tak szeroką skalę projekt cyfryzacji przedsiębiorstwa handlowego, obejmujący pracowników na wszystkich stanowiskach i we wszystkich sklepach Leroy Merlin. Dzięki platformie mobilnej wzmacniamy społeczność naszych pracowników oraz możliwości współpracy – mówi Krzysztof Kordulewski, prezes Leroy Merlin Polska. – Wyposażając naszych pracowników w smartfony, zapewniamy naszym klientom szybszą obsługę, wygodniejszy model zakupu na terenie sklepu stacjonarnego, a ponadto możliwość kontaktu z wybranym sprzedawcą także poza sklepem, wzmacniając tym samym obsługę posrzedażową.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9150

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane