Prezes Lewiatana: Najważniejsze dla sukcesu placówki handlowej są ceny, które oferuje

Autor: portalspozywczy.pl 25 stycznia 2012 13:05

O sukcesie sklepu decyduje przede wszystkim poziom cen, lokalizacja ma tu drugorzędne znaczenie - uważa Wojciech Kruszewski, prezes sieci supermarketów Lewiatan.

- Lokalizacja ma z pewnością ogromne znaczenie. Jednak pierwszym najistotniejszym warunkiem sukcesu placówki handlowej jest poziom cen, a dopiero kolejnymi lokalizacja oraz inne czynniki - mówi Wojciech Kruszewski, w rozmowie z serwisem portalspozywczy.pl.

 

Dodaje, że trudno generalizować w tego typu przypadkach, ponieważ wiele zależy również od sytuacji na lokalnym rynku, od sytuacji demograficznej, od zamożności i preferencji konsumentów.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Irek 2012-01-25 14:25:22

  Pozwolę się niestety niezgodzić z Panem Prezesem. Oczywiście że jest to temat na dłuższą dyskusję ale zdecydowanie większe wartości niż ceny dla Klientów przedstawia: jakośc produktów w ofercie, łatwosc dokonywania zakupów - logistyka ułożenia, czynnik ludzki - obsługa, czystość i wygląd Punktu Handlowego, lokalizacja itp... cena od kilku lat schodzi na plan dalszy. Niestety bolączką Lewiatanów jest ich fatalny stan Higieniczny. Oczywiście nie uogólniam ala to jedna z cześciej pojawiających się negatywnych opinii wśród konsumentów.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,98

 • Śr

  7,87

 • Min

  0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9044
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane