PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Prezes Mokate weźmie udział w IX Forum Rynku Spożywczego i Handlu

www.portalspozywczy.pl 10 października 2016 13:14

Adam Mokrysz, prezes zarządu Mokate SA, będzie prelegentem debaty pt. "Sprzedawaj emocje zamiast produktów - nowe propozycje dla marketerów", która odbędzie się w ramach IX Forum Rynku Spożywczego i Handlu 17 października w Warszawie.

KLIKNIJ I JUŻ DZIŚ ZAREJESTRUJ SIĘ NA IX FORUM RYNKU SPOŻYWCZEGO I HANDLU!

Uczestnicy sesji tematycznej "Sprzedawaj emocje zamiast produktów! – nowe wyzwania dla marketerów" porozmawiają m.in. o tym, czy i jak znana twarz wpływa na związanie konsumenta z produktem oraz o blogosferze jako miejscu, gdzie kształtuje się opinia o produkcie spożywczym.

Postaramy się uzyskać odpowiedzi na pytanie, czy wiedza z social media pozwala tworzyć spersonalizowaną ofertę. Tematami dyskusji będą również: etykieta - od informacji do promocji oraz opakowanie jako obietnica jakości i wartości marki.

Forum Rynku Spożywczego i Handlu to dwa dni debat, prezentacji, wystąpień ekspertów, wieczorna gala z wręczeniem prestiżowych nagród „Rynku Spożywczego” i certyfikatów „Dobry Produkt’ oraz doskonała okazja do networkingu i nieformalnych spotkań biznesowych.

Tradycyjnie Forum to miejsce wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk pośród ponad 1000 przedstawicieli przemysłu rolno-spożywczego, sieci handlowych, hurtowników oraz dostawców usług logistycznych, marketingowych i technologicznych.

Zapraszamy do udziału!

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • mech 2016-10-10 14:18:07

    Sprzedaj emocje nie produkty... kto to wymyślił. A może sprzedaj produkty z emocjami...( np. buble). Emocje ostatnio miała Pani w kasie i w trakcie "kasowania" naparzała do telefonu... Czy o takie emocje chodzi? Czy one są na sprzedaż? Chyba się zapiszę na to FORUM. Ale na tym targecie to przyszłości nie zbudujemy...

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane