PARTNER PORTALU
  • partner portalu - www.frigologistics.pl

Prezes Organic Farma Zdrowia: Chcemy edukować klientów w sprawie GMO

Autor: dlahandlu.pl 6 sierpnia 2012 16:12

Po kilku dekadach stosowania GMO wiemy już, że za szybszy i większy zysk z takiej produkcji rolnej płacimy zdrowiem obecnych i przyszłych pokoleń - mówi Sławomir Chłoń, prezes Organic Farma Zdrowia.

W związku z przyjęciem ustawy o GMO, Organic Farma Zdrowia postanowiła zająć stanowisko w sprawie, a także dołożyć dodatkowych starań w edukowaniu społeczeństwa z zakresu GMO. - Polskie rolnictwo, dzięki wielkiemu rozdrobnieniu i niedoinwestowaniu ma ogromną szansę stać się szybko europejskim liderem produkcji ekologicznej - uważa Sławomir Chłoń. - Tym sposobem mogłoby doskonale się rozwijać (sprzedając droższe produkty ekologiczne) jednocześnie zachowując naturalność gleby, jej plonów i hodowli zwierzęcej - dodaje.

Szef sieci handlowej Organic Farma Zdrowia proponuje przyjęcie nowej strategii dla polskiego rolnictwa polegającej na maksymalizacji działań w kierunku rolnictwa naturalnego, wolnego od GMO i ekologicznego w całym zakresie produkcji spożywczej. - Wiele krajów o tym marzy, ale zapędziło się zbyt daleko w uprzemysławianiu rolnictwa. My mamy jeszcze szansę - nie zmarnujmy jej, a przyszłe pokolenia będą nam niezmiernie wdzięczne - apeluje Sławomir Chłoń.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,20

  • Śr

    2,91

  • Min

    2,19

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7654

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane