PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Prezes sieci Aldik: Deflacja sprawi, że słabe firmy wypadną z rynku - dobry moment na przejęcia

Autor: www.dlahandlu.pl 21 kwietnia 2015 20:39

Prezes sieci Aldik: Deflacja sprawi, że słabe firmy wypadną z rynku - dobry moment na przejęcia Mindaugas Pilkauskas, prezes zarządu sieci Aldik, fot. za vz.lt

Rynek jest trudny, dlatego nie wykluczamy przejęć. Aktualna sytuacja sprzyja temu, ponieważ deflacja prawdopodobnie sprawi, że słabe firmy wypadną z rynku. Jest to więc dobry moment na przejęcia - mówi w rozmowie z portalem dlahandlu.pl Mindaugas Pilkauskas, prezes zarządu sieci Aldik.


W chwili obecnej nie prowadzimy rozmów, ale nie oznacza to że nie podejmiemy ich w przypadku pojawienia się ciekawych możliwości akwizycyjnych - zaznacza nasz rozmówca.

Źródeł swojej przewagi nad konkurencją sieć upatruje w dobrych lokalizacjach, głownie wewnątrz osiedli. - Stoiska tradycyjne z wysoką jakością i różnorodnością asortymentową wędlin, mięsa, serów i ciast to kolejny nasz plus. Dalej możemy wymieniać: świeżość i stale podnoszoną jakość owoców i warzyw, szeroki wybór znanych marek przy zachowaniu konkurencyjnego poziomu cen, własną piekarnię i ciastkarnię oferujące wysokiej jakości produkty – w sklepach znacznie oddalonych od Lublina planujemy otwarcia przysklepowych piekarni (mamy aktualnie dwie) lub wprowadzenie pieców do odpieku tak, aby ta kategoria była nadal tym, co przyciąga klientów do naszego sklepu - wylicza prezes.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Magi 2016-03-14 19:49:28

  Racja, chodzę do Aldika przede wszystkim po wspaniałej jakości pieczywo. NIe znalazłam dotychczas pyszniejszego z supermarketu ;)

 • BB 2015-06-08 19:12:30

  Rynek nie jest trudny ale niestety Aldik nie ma ciekawych towarów a w porównaniu z Lidlem jest bardzo słaby

  Na dodatek zawsze jedna kasa jest tylko otwarta i to czasem i na nią trzeba czekać bo pani sobie poszła.Bywałam tam ok.dwa razy w tygodniu i zawsze coś to się pani pomyliła to wbiła dwa razy ostatnio byłam w sobotę6.06.2015 prawdą jest że przyjechałam przed samym zamknięciem sklepu ok.10 minut ale jakby nie było jeszcze był otwarty i chciałam zrobić zakupy.Zobaczyłam fajne koszulki nocne ale chciałam popatrzeć i znaleźć mój rozmiar lecz zanim dotarłam do odpowiedniego usłyszałam że jestem proszona do kasy, podeszła pani sprzedawczyni zabrała odemknie jedną koszulkę bo już dziewiąta i wyprosiła mnie z mężem ze sklepu "bo chcę iść do domu"powiedziała więc odłożyliśmy wybrane towary i drugą koszulkę którą już wybrałam i w pośpiechu wyszliśmy ze sklepu.Jeszcze w drzwiach powiedziałam że napiszę do jej szefów bo nie spotkałam się takim lekceważeniem klienta,na to zostałam obrażona i pani stwierdziła że mogę sobie pisać gdzie chcę.Więc piszę i odradzać bandę zakupy w Waszej sieci bo jak usłyszałam nikt nic jej nie zrobi czyli macie nas klientów za nic!

 • Kondzio 2015-04-22 07:36:20

  Koleś chyba nie na się na ekonomii. Dlatego pierwsza wypadnie rynku sieć Aldik, której nikt nie zna.

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8296

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane