Prezes sieci Spar: W przyszłym roku będziemy dynamicznie rozwijać projekt Food to Go

Autor: www.dlahandlu.pl 29 grudnia 2011 11:14

Prezes sieci Spar: W przyszłym roku będziemy dynamicznie rozwijać projekt Food to Go

- 2011 był dla naszej sieci rokiem rekordowym. Dzięki jasno sprecyzowanej strategii rozwoju uruchomiliśmy 23 nowe sklepy. Każdy z nich spełnia wymogi sieci SPAR w zakresie lokalizacji i rentowności. Mamy również podpisane kolejne 40 umów franczyzowych, na podstawie których otworzymy część z zaplanowanych na 2012 rok sklepów -mówi Wojciech Bystroń, Prezes SPAR.

- W mijającym roku kładliśmy także duży nacisk na ujednolicenie standardów we wszystkich sklepach SPAR. Dzięki czemu mogą się one pochwalić rosnącą z miesiąca na miesiąc rentownością. Bardzo istotne z punktu widzenia przyszłości sieci było uruchomienie projektu "Food to Go", który okazał się strzałem w dziesiątkę. Stoisko gastronomiczne w sklepie jest dodatkowym elementem, przyciągającym konsumenta do sklepu, a jego właścicielowi dostarcza kolejnych korzyści finansowych. Dlatego właśnie projekt ten będzie dynamicznie rozwijany także w przyszłym roku - dodaje Wojciech Bystroń.

- Do najważniejszych zadań na przyszły rok będzie z całą pewnością należeć dalszy rozwój oferty franczyzowej, tak aby przynosiła ona jak największe korzyści naszym partnerom. Oprócz wzrostu przychodów dla sklepów będziemy również pracować nad optymalizacją kosztów prowadzenia naszych placówek zwłaszcza tych związanych z logistyką. Podobnie jak w roku 2011 dużą wagę będziemy przywiązywać do szkoleń, przede wszystkim wspierających sprzedaż, aby nasi franczyzobiorcy mogli skutecznie się rozwijać na coraz bardziej konkurencyjnym rynku - podsumowuje prezes sieci SPAR.

SPAR jest największą na świecie franczyzową siecią sprzedaży detalicznej. Sklepy oznaczone charakterystycznym logo funkcjonują w 34 krajach na 5 kontynentach. 12 tysięcy punktów obsługuje każdego dnia 11 milionów klientów. SPAR Polska działa od 1996 roku, a od 2010 roku roku należy do jednej z największych grup dystrybucyjnych w kraju - Grupy Kapitałowej Bać-Pol.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • haha 2012-01-24 14:36:12

    ha, ha ha

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9920

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane