PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Prezes Spar: Stoisko gastronomiczne to dla sieci możliwość podniesienia obrotów i marży

Autor: www.dlahandlu.pl 12 stycznia 2012 10:18

Zgodnie z zapowiedzianą strategią rozwoju, sieć Spar uruchomiła drugie stoisko gastronomiczne, w ramach projektu „food to go". Punkt zlokalizowano w supermarkecie w Rzeszowie przy ulicy Rejtana 51.

Stoisko gastronomiczne, działające przy otwartym w październiku 2011 sklepie, ma powierzchnię 35 metrów kwadratowych. -  Wydzielenie w placówce miejsca na część gastronomiczną to dla sieci możliwość podniesienia obrotów i marży sklepów, dlatego ten projekt zdecydowanie rekomendujemy naszym franczyzobiorcom - mówi Wojciech Bystroń, prezes zarządu Spar Polska. - Możliwość rozbudowania sklepu o tą nową usługę będzie miał zatem każdy format sklepu w sieci Spar.

Spar jest największą na świecie franczyzową siecią sprzedaży detalicznej. Sklepy oznaczone charakterystycznym logo funkcjonują w 34 krajach na 5 kontynentach. Spar Polska działa od 1996 roku, a od 2010 roku roku należy do jednej z największych grup dystrybucyjnych w kraju - Grupy Kapitałowej Bać-Pol.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • handlowcy z GS "S.Ch." w Piensku 2012-01-13 09:59:34

  Stoisko gastronomiczne w markecie i owszem, pewnie ma przyszłość, ale w takim małym miasteczku (ograniczony rrynek na tego typu usługi, chyba że przywrócimy jego potęgę przemysłową sprzed 30 i paru lat) jak Pieńsk, nie koniecznie, ale jakiś kącik kawowy na stojąco, albo na wynos et cetera, aż się prosi. Pomyślimy...

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  0,55

 • Śr

  0,31

 • Min

  0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane