Prezes Żabki: Dzięki akcji "Sklep za czynsz" ratujemy sklepy małoformatowe

Autor: www.dlahandlu.pl 8 listopada 2011 15:36

Prezes Żabki: Dzięki akcji "Sklep za czynsz" ratujemy sklepy małoformatowe

Żabka Polska ruszyła z nowym projektem. „Sklep za czynsz". - Właściciel sklepu niczego nie traci, za to zyskuje: stabilizację, więcej wolnego czasu i pewne pieniądze. Żabka przejmuje istniejący sklep spożywczy i inwestuje w jego adaptację około 200 tys. zł. Dzięki inwestycjom i współpracy udaje się nam uratować kolejne sklepy małoformatowe - mówi Jacek Roszyk, prezes zarządu Żabka Polska.

Projekt "Sklep za czynsz" jest receptą na poprawę sytuacji handlowców. Podejmując współpracę z firmą Żabka Polska, dotychczasowy właściciel ma zapewniony comiesięczny dochód przez okres 10 lat. W tym czasie sieć poprowadzi jego sklep pod szyldem Żabka lub Freshmarket, a nawet zatrudni obecnych pracowników.

Firmę interesują lokale o powierzchni minimum 90mkw. Osoby posiadające punkty handlowe w atrakcyjnych lokalizacjach mogą się zgłaszać do firmy, poprzez formularz zamieszczony na stronie internetowej www.sklepzaczynsz.pl.

Niemal codziennie powstaje nowy sklep Żabka lub Freshmarket.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Marta 2012-03-16 15:29:34

    Zawsze uważałam ,że niedobre żadne spółki. Żabkę będę omijać z daleka.

  • Anna 2012-03-16 07:20:14

    Kilka lat temu Małgorzata i Waldemar Wilczyńscy, drobni przedsiębiorcy z Będzina, wynajęli lokal Żabce jak na tym wyszli? Wrzućcie na google "Żelazny uścisk Żabki" Włosy na głowie się jeżą.

  • zainteresowany 2011-11-10 18:48:29

    Ciekawe ile zapłacą za czynsz?

ZOBACZ WSZYSTKIE (4)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11052

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane