Prezesem Ruchu został Marcin Piróg

Autor: portalspozywczy.pl 1 lipca 2010 07:36

Prezesem Ruchu został Marcin Piróg

Rada nadzorcza Ruchu powołała na stanowisko prezesa zarządu Marcina Piróga. Nowy szef kolporterskiej spółki ma pełnić funckję od 1 lipca przez trzy lata. Choć rada zakończyła postępowanie kwalifikacyjne dwóch innych członków, pozostałe stanowiska w zarządzie nie zostały obsadzone.

Marcin Piróg to uznany na rynku spożywczym menedżer. Przez osiem lat, od 2000 do 2008 r. szefował polskiemu oddziałowi Carlsberga. Wcześniej pełnił funkcję członka Rady Zarządzającej Grupy Leaf w Finlandii będąc jednocześnie prezesem na Europę Środkowo-Wschodnią i prezesem zarządu Leaf Polska, producenta m.in. lizaków Chupa-Chups. Był też wieloletnim dyrektorem Wedla, jeszcze wtedy, gdy właścicielem najlepiej rozpoznawalnej marki w Polsce była PepsiCo.

Rada zakończyła postępowanie kwalifikacyjne dwóch innych członków, pozostałe stanowiska w zarządzie nie zostały obsadzone. Poprzedni zarząd Ruchu został odwołany przez radę nadzorczą pod koniec maja tego roku. Obecnie rada nadzorcza zakończyła postępowania kwalifikacyjne na członka zarządu ds. kolportażu i logistyki, ds. sprzedaży oraz ds. finansowych. Dotychczas nie obsadzono żadnego z tych stanowisk.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane