PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Prime Property Prize 2012: Galeria Echo w Kielcach Inwestycją Roku

Property News 19 września 2012 09:27

Galeria Echo w Kielcach otrzymała nagrodę w konkursie Prime Property Prize 2012 w kategorii Inwestycja Roku Rynku Powierzchni Handlowej, organizowanym przez portal Propertynews.pl. Ogłoszenie zwycięzcy miało miejsce w trakcie uroczystej gali, która odbyła się podczas konferencji Property Forum, w dniach 18-19 września, w hotelu Sheraton w Warszawie.

Wyróżnienie zostało przyznane za jakość projektu, czas realizacji inwestycji, proces komercjalizacji, nowatorskie rozwiązania, architektura, a także wpływ oddziaływania inwestycji na środowisko i gospodarkę regionu.

- To było jedno z najbardziej oczekiwanych otwarć obiektów komercyjnych w ubiegłym roku. Inwestycja ta przyczyniła się do umocnienia pozycji Kielc i regionu na handlowej mapie Polski. Należy jednak podkreślić, że rywalizacja o miano najlepszego projektu handlowego 2011 roku w Polsce była bardzo zacięta, a losy głosowania ważyły się niemal do ostatniej chwili. Na ostatniej prostej z rywalizacji odpadła rozbudowa katowickiej galerii Silesia City Center - powiedziała Anna Popek, podczas wręczenia nagrody Panu Markowi Gładkiemu, Szefowi Zespołu Komercjalizacji i Marketingu w Echo Investment.

- Chciałem bardzo serdecznie podziękować zarówno mojemu zespołowi, wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego, że projekt wygląda jak wygląda iw wszystkim osobom, które pomogły w jego realizacji. Dziękuję serdecznie także wszystkim naszym najemcom - powiedział Marek Gładki.

Galeria Echo stanęła w szranki z takimi centrami handlowymi jak:

Galeria Kaskada Szczecin, ECE Projectmanagement Polska

Silesia City Center Katowice, Immofinanz Group

Galeria Twierdza Zamość, Rank Progress

Galeria Tęcza Kalisz, Rank Progress

Galeria Handlowa Sky Tower Wrocław, Sky Tower/ Leszek Czarnecki

Korona Kielce, Libra Project

Galeria Słoneczna Radom, AIG/Lincoln Polska

Dom Mody vitkAc Warszawa, Wolf Immobilien Polen

Millenium Hall, Rzeszów, Develop Investment

Toruń Plaza, Plaza Centers

Morski Park Handlowy Gdańsk, Liebrecht & wooD

Futura Park Kraków, Neinver Polska

Centrum Handlowe Jantar Słupsk, Mayland RE

To pierwsza edycja konkursu Prime Property Prize, który jest częścią konferencji Property Forum dotyczącej rynku nieruchomości komercyjnych. Ma on za zadanie wyłonić firmy oraz projekty, które w ostatnim roku miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których spektakularne działania odegrały kluczową rolę w rozwoju całej branży.

- Rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce dojrzewa coraz szybciej i nie pozostawia już miejsca na nieprzemyślane inwestycje. Projekty, które zostały wyłonione w konkursie Prime Property Prize 2012, są drogowskazem najlepszych przedsięwzięć i praktyk na polskiej mapie inwestycji komercyjnych. Naszym zamierzeniem jest, by statuetka ta stała się prestiżowym wyróżnieniem dla całej branży w Polsce - komentuje Robert Posytek, redaktor naczelny Propertynews.pl.

Propertynews.pl, działającym w ramach Grupy PTWP SA, to serwis o rynku nieruchomości komercyjnych, a także organizator konferencji Property Forum.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,40

  • Śr

    4,43

  • Min

    2,39

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane