PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Prime Property Prize 2012: Nagroda dla centrum dystrybucyjnego Tesco w Gliwicach

Property News 19 września 2012 09:31

Projekt BTS dla sieci Tesco w Gliwicach firmy Panattoni otrzymał nagrodę w konkursie Prime Property Prize 2012 w kategorii Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Logistyczno-Magazynowej, organizowanym przez portal Propertynews.pl. Ogłoszenie zwycięzcy miało miejsce w trakcie uroczystej gali, która odbyła się podczas konferencji Property Forum, w dniach 18-19 września, w hotelu Sheraton w Warszawie.

Wyróżnienie zostało przyznane za jakość projektu, czas realizacji inwestycji, proces komercjalizacji, nowatorskie rozwiązania, architekturę, a także wpływ oddziaływania inwestycji na środowisko i gospodarkę regionu.

- Górny Śląsk to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się rejonów Polski, który - poprzez szybko powstająca sieć nowoczesnych dróg i autostrad oraz bliskość sąsiednich granic - przyciąga deweloperów powierzchni magazynowo-logistycznej. To właśnie tu bardzo aktywnie działa zwycięzca tej kategorii - powiedziała Anna Popek, podczas wręczania nagrody Panu Robertowi Dobrzyckiemu, Partnerowi Zarządzającego w Panattoni Poland Sp. z o.o.

- Ten projekt to nasze trofeum, a w moim życiu zawodowym, to jeden z najważniejszych momentów - tym bardziej się cieszę, że został dostrzeżony jako projekt najlepszego obiektu powierzchni magazynowej - powiedział Robert Dobrzycki.

Projekt BTS dla sieci Tesco w Gliwicach firmy Panattoni stanął w szranki z takimi inwestycjami jak:

Projekt BTS dla PF Concept, PointPark Poznań, P3

Projekt BTS dla firmy Amica, Goodman Poznań Logistics Centre

Inwestycja magazynowo-produkcyjna dla firmy Faurecia w Gorzowie Wielkopolskim, Panattoni Europe

Projekt BTS dla Philips Lighting, Pabianice, Goodman

Projekt BTS dla Pilkington Automotive Poland, Panattoni Park Tarnobrzeg

Inwestycja magazynowo-produkcyjna dla firmy Recaro Aircraft Seating Polska w ŒŚwiebodzinie, Panattoni Europe

Projekt BTS dla firmy Delphi, Błonie, Panattoni Europe

MLP Pruszków II, MLP Group

Projekt BTS dla Metsa Tissue, Krapkowice, Goodman

Magazyn firmy Flexlink, Tulipan Park Poznań, Segro

To pierwsza edycja konkursu Prime Property Prize, który jest częścią konferencji Property Forum dotyczącej rynku nieruchomości komercyjnych. Ma on za zadanie wyłonić firmy oraz projekty, które w ostatnim roku miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których spektakularne działania odegrały kluczową rolę w rozwoju całej branży.

- Rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce dojrzewa coraz szybciej i nie pozostawia już miejsca na nieprzemyślane inwestycje. Projekty, które zostały wyłonione w konkursie Prime Property Prize 2012, są drogowskazem najlepszych przedsięwzięć i praktyk na polskiej mapie inwestycji komercyjnych. Naszym zamierzeniem jest, by statuetka ta stała się prestiżowym wyróżnieniem dla całej branży w Polsce - komentuje Robert Posytek, redaktor naczelny Propertynews.pl.

Propertynews.pl, działającym w ramach Grupy PTWP SA, to serwis o rynku nieruchomości komercyjnych, a także organizator konferencji Property Forum.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,50

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane