PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Prime Property Prize 2012: Rank Progress Deweloperem Roku

Property News 19 września 2012 09:26

Rank Progress otrzymał nagrodę w konkursie Prime Property Prize 2012 w kategorii Deweloper Roku, organizowanym przez portal Propertynews.pl. Ogłoszenie zwycięzcy miało miejsce w trakcie uroczystej gali, która odbyła się podczas konferencji Property Forum, w dniach 18-19 września, w hotelu Sheraton w Warszawie.

Wyróżnienie zostało przyznane za dotychczasowe dokonania i aktywność firmy na rynku nieruchomości komercyjnych, wkład w rozwój tego sektora w Polsce, wysoką jakość projektów, a także reputację w branży.

- Kiedy w kryzysie większość deweloperów centrów handlowych odkładała swoje projekty na półkę, ta spółka rozwijała skrzydła. Na przekór rynkowej koniunkturze budowała, wynajmowała oraz znajdowała kupców na kolejne obiekty. I z sukcesem zadebiutowała na giełdzie - powiedział Robert Posytek, podczas wręczania nagrody Panu Janowi Mroczce, Prezesowi Zarządu firmy Rank Progress SA

- Odbieram tą nagrodę jako podsumowanie 11 roku funkcjonowania Rank Progress. Wybudowaliśmy 49 obiektów i to jest nagroda ze względu na wszystko, co do tej pory zrealizowaliśmy. Najważniejsi dla nas są najemcy - oni są naszą podporą i ostoją przy prowadzenia działalności - powiedział Jan Mroczka.

Rank Progress stanął w szranki z takimi deweloperami jak:

Czerwona Torebka

Ghelamco

SwedeCenter

Neinver

LC Corp

Echo Investment

Panattoni Europe

BBI Development

PointPark Properties (P3)

Qualia Development

Skanska Property Poland

Capital Park

Tri Granit

Unibail-Rodamco

GTC

ECE

To pierwsza edycja konkursu Prime Property Prize, który jest częścią konferencji Property Forum dotyczącej rynku nieruchomości komercyjnych. Ma on za zadanie wyłonić firmy oraz projekty, które w ostatnim roku miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których spektakularne działania odegrały kluczową rolę w rozwoju całej branży.

- Rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce dojrzewa coraz szybciej i nie pozostawia już miejsca na nieprzemyślane inwestycje. Projekty, które zostały wyłonione w konkursie Prime Property Prize 2012, są drogowskazem najlepszych przedsięwzięć i praktyk na polskiej mapie inwestycji komercyjnych. Naszym zamierzeniem jest, by statuetka ta stała się prestiżowym wyróżnieniem dla całej branży w Polsce - komentuje Robert Posytek, redaktor naczelny Propertynews.pl.

Propertynews.pl, działającym w ramach Grupy PTWP SA, to serwis o rynku nieruchomości komercyjnych, a także organizator konferencji Property Forum.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane