PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Problematyka turystyki zakupowej tematem Wschodniego Kongresu Gospodarczego

Autor: dlahandlu.pl 21 września 2015 10:13

Grupa PTWP, jeden z najbardziej doświadczonych organizatorów imprez biznesowych w kraju - z Europejskim Kongresem Gospodarczym na czele, organizuje Wschodni Kongres Gospodarczy, który odbędzie się w dniach 24-25 września 2015 r. w Białymstoku. Podczas forum odbędzie się debata poświęcona tematyce turystyki zakupowej.

24 września w Białymstoku nie zabraknie sesji tematycznych dot. handlu i turystyki zakupowej. Wraz z zaproszonymi gośćmi stworzymy handlową mapę Polski Wschodniej, porozmawiamy o inwestycjach, specjalizacji, wyróżnikach. Zastanowimy się nad konsekwencjami obecnego klimatu politycznego dla branży handlowej. Oceniamy potencjał turystyki zakupowej. Przyjrzymy się bliżej klientowi ze Wschodu, jego zachowaniom, oczekiwaniom, potrzebom. Porozmawiamy o szansach na ekspansję polskich marek w kontekście ceny, jakości i oferty usług dodatkowych. Zidentyfikujemy kategorie detaliczne o największym potencjale zakupowym. Zastanowimy się nad możliwościami kreowania mody na polskie produkty regionalne i niszowe.

Jak informują organizatorzy, "zależy nam na stworzeniu platformy dyskusji o tym, co dotyczy dużej części Polski i pokaźnej części Europy - wschodnich rubieży obu tych obszarów. Jesteśmy przekonani, że Wschodni Kongres Gospodarczy wypełni poważną lukę w publicznej debacie. Wierzymy, że pomogą nam w tym przede wszystkim uczestnicy kilkunastu debat i sesji Kongresu. Spodziewamy się około tysiąca gości z kraju i z Europy - polityków, przedstawicieli biznesu i ekspertów."

Więcej informacji na temat agendy kongresu, możliwości wzięcia udziału wkonferencji można znaleźć pod linkiem: Wschodni Kongres Gospodarczy w Białymstoku

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane