Próchnik przejmie odzieżowy sklep internetowy e-lady.pl

Autor: dlahandlu.pl 20 grudnia 2016 10:15

Zarząd Spółki Próchnik S.A. informuje, że w ramach realizacji przyjętych założeń nowej strategii spółki w zakresie rozwoju segmentu online, 19 grudnia br. podpisano z Anną Marynowską, prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą E-LADY Anna Marynowska z siedzibą w Zielonej Górze list intencyjny. Przedsiębiorca w ramach swojej działalności prowadzi sklep internetowy pod adresem: www.e-lady.pl z odzieżą damską, męską.

Przedmiotem listu jest ustalenie zasad, w oparciu o które zostanie przeprowadzona ewentualna transakcja zakupu przez spółkę praw do sklepu, przy czym na moment zawarcia listu intencyjnego strony nie ustaliły jeszcze, czy sklep będzie zakupiony bezpośrednio od przedsiębiorcy jako przedsiębiorstwo lub jego część czy też Próchnik zakupi od przedsiębiorcy udziały/akcje spółki kapitałowej powstałej w wyniku przekształcenia przedsiębiorcy w spółkę kapitałową na podstawie postanowień Kodeksu Spółek Handlowych. W przypadku, gdyby przedmiotem transakcji były udziały/akcje w spółce kapitałowej powstałej w wyniku przekształcenia przedsiębiorcy, wolą stron jest, aby spółka przejmująca zakupiła 60%-100% ww. udziałów/akcji.

Strony ustaliły, że najpóźniej do dnia 28 lutego 2017 r. uzgodnią projekty umów, uchwał i innych dokumentów wdrażających transakcję, jak również zawrą umowę określającą szczegółowy harmonogram działań oraz uzgodnione parametry transakcji.

W ocenie zarządu Próchnika powyższa umowa będzie zmierzała do realizacji celów strategicznych Spółki w zakresie rozbudowy internetowych kanałów dystrybucji, w tym w szczególności umożliwi dotarcie do nowych grup docelowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    13,32

  • Śr

    7,07

  • Min

    3,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8511

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane