Producenci uruchamiają e-sklepy, żeby się przygotować na zakaz handlu w niedziele

www.portalspozywczy.pl 11 stycznia 2018 16:55

– Zakaz handlu w niedziele dotknie z pewnością nie tylko producentów, ale również dostawców towarów do jednostek handlowych – powiedziała serwisowi portalspozywczy.pl Joanna Karbowiak, prokurent w spółce Czanieckie Makarony.

Zdaniem Joanny Karbowiak zakaz handlu wpłynie zarówno na producentów, dostawców towarów jak i samych konsumentów.

– Zakaz handlu w niedziele dotknie z pewnością nie tylko producentów, ale również dostawców towarów do jednostek handlowych. Zmusi konsumentów do zmiany swoich przyzwyczajeń i zmniejszenia komfortu robienia zakupów choćby poprzez większy ruch i dłuższe kolejki w dniach poprzedzających wolną od handlu niedzielę – oceniła Joanna Karbowiak.

Zakaz handlu może spowodować, że konsumenci częściej będą korzystać z oferty sklepów internetowych.

– Jak pokazuje doświadczenie Węgier, konsumenci mogą przenieść się do sklepów internetowych. Jesteśmy na taką ewentualność przygotowani, bo mamy swoją platformę sklep.makaron.pl. Poza tym uważamy, że w wielu polskich domach nadal funkcjonują spiżarnie, w których przezornie przechowywane są zapasy produktów – dodała prokurent w spółce Czanieckie Makarony.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Fruziooo 2018-01-15 09:16:45

  I słusznie nikt, przynajmniej póki co nie zabroni platformom internetowym handlu w niedziele, w ogóle w e commerce warto inwestować , wystarczy sięgnąć po dane do sieci, czy magazynów typu online marketing, żeby zobaczyć , że to jest przyszłość . Połączenie sklepow stacjonoarnych i internetowych to już standard , a zobaczymy jak będzie w przyszłości

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  1,89

 • Śr

  1,31

 • Min

  0,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8520

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 690655

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane