Producent napojów OSHEE organizuje szkółkę piłkarską w Polsce

Autor: pr 13 kwietnia 2016 17:58

Producent napojów OSHEE we współpracy z Borussią Dortmund organizuje letnią szkółkę piłkarską w Polsce.

27 czerwca w Niepołomicach startuje bezpłatna szkółka piłkarska, która prowadzona będzie przez trenerów Borussii Dortmund. Klub i organizator obozu – firma OSHEE właśnie rozpoczęły rekrutację do drugiej edycji OSHEE Camp. Szukają dzieci w wieku od 7 do 12 lat, których największą pasją jest piłka nożna. Jak dostać się do szczęśliwej 50-tki dzieci, która przez 5 dni w Niepołomicach będzie szkolić się pod okiem gwiazd i najlepszych trenerów? Wystarczy wziąć udział w konkursie i wysłać zdjęcie, które oddaje pasję do piłki nożnej małego piłkarza lub piłkarki. Jednym zdjęciem można spełnić piłkarskie marzenie dziecka. Konkurs potrwa do 1 czerwca.

W konkursie mogą wziąć udział dziewczynki i chłopcy urodzeni w latach 2004-2009. Nie liczy się poziom zaawansowania, ale zamiłowanie do piłki nożnej. Spośród zgłoszonych dzieci komisja konkursowa wybierze te, które pojadą do Niepołomic na obóz ze szkoleniowcami Borussii Dortmund.

- Aby zgłosić chęć udziału dziecka w OSHEE Camp, wystarczy wysłać zgłoszenie konkursowe w postaci zdjęcia przedstawiającego jego zamiłowanie do piłki nożnej. Co ważne, nie jest istotna jakość techniczna fotografii, liczy się pomysł, kreatywność i ogólne wrażenie, jakie wywołuje zdjęcie – tłumaczy Karolina Kosyna, Manager ds. komunikacji w OSHEE.

Wybrana pięćdziesiątka w ramach nagrody głównej otrzyma pięciodniowy pobyt na obozie sportowym z wybitnymi szkoleniowcami z noclegami na Zamku Królewskim w Niepołomicach, stroje sportowe oraz medale. Podczas obozu dzieci czekają codzienne treningi piłkarskie oraz mentalne, które wzbudzą w uczestnikach motywację do działania i nauczą, jak podtrzymywać i rozwijać sportowe zainteresowania. Dzieci zostaną także objęte specjalnym programem żywieniowym dostosowanym do potrzeb małych, aktywnych sportowców.

Wśród osób, które prześlą zgłoszenie konkursowe, ale nie zdobędą głównej nagrody, zostaną rozlosowane nagrody pocieszenia – roczny zapas produktów OSHEE i bluzy sportowe.

Rejestracji dziecka można dokonać na stronie: http://oshee.eu/osheecamp/zgloszenia

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,99

  • Śr

    6,76

  • Min

    5,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane