Producent wody źródlanej m.in. dla Lidla, Biedronki, Auchan i Tesco współpracuje z CHEP

Autor: dlahandlu.pl 11 sierpnia 2015 10:43

Producent wody źródlanej m.in. dla Lidla, Biedronki, Auchan i Tesco współpracuje z CHEP Polska Woda produkuje wodę źródlaną dla dyskontów i supermarketów

Włoski koncern San Benedetto, właściciel firmy Polska Woda, która jest producentem wody źródlanej Primavera oraz wody pod markami własnymi sieci Auchan (Kciuk), Tesco (Tesco Value), Lidla (Saguaro), Biedronki (Oaza), Makro (Aro), Ruchu (My Way), Stokrotki (Tak!) przeszła na system poolingu zamkniętego CHEP, aby zoptymalizować koszty i czas dostaw.

Firma Polska Woda do produkcji czerpie wodę z 3 źródeł położonych na Wzniesieniach Łódzkich na granicy parku krajobrazowego. Firma posiada obecnie 4 linie produkcyjne obsługiwane przez około 100 osób. Działalność biznesowa Polskiej Wody skupia się na rozwoju strategicznej marki Primavera oraz produkcji marek własnych dla sieci handlowych – Oaza, Saquaro, My Way, Kciuk, Gardinia, Tak, Tesco Value oraz Aro. Roczna produkcja wszystkich marek w zakładzie przekracza 250 milionów litrów. Oprócz sprzedaży krajowej firma eksportuje wodę na Litwę, do Rosji oraz Rumunii.
Zakład produkcyjny pracuje w trybie 7/7 w systemie trzyzmianowym przez cały rok. Firma zaopatruje w wodę ponad 500 punktów dystrybucji. Czas reakcji na zamówienie dystrybutora oraz pełna dostawa to od 24 do maksymalnie 48 godzin.
Rozwiązanie, jakie zostało wdrożone opiera się także na współpracy transportowej. Polska Woda zamyka koło łącząc transporty towaru z zakładu do dystrybucji z transportem palet do zakładu w drodze powrotnej.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • arszym@op.pl 2017-08-11 11:14:05

  W wodzie SAGUARO(niegazow.) którą zlewam do pojemnika 10l z kurkiem ( z certyfikatem ) powstały takie zielone centki!! Co to może być i czym to usunąć, i czy po usunięciu będzie go można używać nadal do tej samej wody?? Proszę o odpowiedź

 • x 2017-05-13 12:02:00

  Kolego otępiały Dawid, a otóż różnica jest tu - że jak polską wodę "doi" polska firma to podatki trafiają do polskiego budżetu, jak zachodnia to 90% kasy trafia na zachód. Takie firmy mają za łapówki u przekupnych polityków istniejących w rządzie polskim po przemianach ustrojowych lat 90-tych wykupioną działalność w Europie wschodniej, a ty z twoim kapitałem, który chciałbyś zainwestować zostaniesz przez te koncerny zduszony w zarodku. Pojąłeś, czy dalej będziesz otępiałym Dawidem?

 • Dawid 2015-09-15 14:49:57

  To proszę zainwestować swój kapitał i zbudować podobne fabryki. Będzie doił Polak tylko gdzie różnica jeśli już to słowo DOIĆ jest użyte. A woda..jak woda, wszędzie jest taka sama po uzdatnieniu, źródła wyschły 40 lat temu....

ZOBACZ WSZYSTKIE (7)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  3,99

 • Śr

  2,96

 • Min

  2,25

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane