PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Producent zdrowej żywności Intenson wchodzi na półki sieci Stokrotka

Autor: dlahandlu.pl 28 lipca 2015 10:11

Producent zdrowej żywności Intenson wchodzi na półki sieci Stokrotka Produkty irmy Intenson na półkach Stokrotki

Produkty z kategorii zdrowa żywność firmy Intenson od początku lipca znalazły się na półkach sklepów Stokrotka. W ofercie sieci pojawiły się m.in. takie produkty jak: komosa ryżowa, szałwia hiszpańska, ostropest mielony, zielona kawa czy jagody goji.

- Polacy coraz częściej decydują się na wybór właśnie takiej żywności. Mamy zaskakująco dobre wyniki sprzedaży naszych produktów. Na przykład sprzedaż produktów bezglutenowych w porównaniu do poprzedniego roku wzrosła o 57 proc. – mówi Michał Lasocki, właściciel firmy intenson.

- Planujemy ekspansję w kolejnych marketach. Do końca roku najprawdopodobniej pojawimy się w pięciu ogólnopolskich sieciach – dodaje Michał Lasocki.

Dodatkowym bodźcem, który przyczynia się do wzrostu sprzedaży „zdrowej żywności” są promocje. Ogólnopolskie sieci sklepów coraz częściej decydują się na promocję takich produktów w swoich gazetkach. W jednej z najnowszych gazetek Stokrotki produkty z tej kategorii można kupić do 30 proc. taniej. Np. kawa zielona kosztuje 8.99 PLN (normalna cena to 12.99 PLN), a jagody goji 10.99 PLN (normalna cena to 12.99 PLN).

- Polacy mają dość śmieciowego jedzenia i chcą odżywiać się zdrowo. Wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom. Moim marzeniem jest doprowadzenie do tego, aby w największych ogólnopolskich sklepach nie było specjalnie wydzielonych półek ze zdrową żywnością. Chciałbym, aby ta była dostępna w całym sklepie, a specjalnie wydzielone półki zarezerwowane były dla śmieciowej żywności – podsumowuje Michał Lasocki.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    26,60

  • Śr

    18,02

  • Min

    13,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane