PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Produkty Medisept wchodzą na półki Rossmanna

Autor: dlahandlu.pl 19 września 2017 13:13

Produkty Medisept wchodzą na półki Rossmanna fot. materiały prasowe

Medisept, polski lider w zakresie profesjonalnych produktów do dezynfekcji, rozszerza swoją ofertę o linię konsumencką.

Medisept to polski producent kompleksowych rozwiązań w zakresie utrzymania higieny i dezynfekcji. Od 20 lat działa na rynkach europejskich, dostarczając rozwiązania dla sektora profesjonalnego, między innymi dla szpitalnictwa i usług medycznych. Firma dysponuje pierwszą polską fabryką produktów do dezynfekcji będących wyrobami medycznymi, otwartą w 2014 roku. Od 2015 roku prowadzi także innowacyjne laboratorium badawcze. Działalność firmy od zawsze wiązała się z profilaktyką zakażeń oraz szeroko pojętą promocją zdrowia.

Obecnie Medisept rozszerza swoją działalność na rynek detaliczny.  – W związku z rozwojem przedsiębiorstwa, a także licznymi zapytaniami o dostępność naszych produktów dla konsumenta detalicznego, postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i wprowadzić nasze produkty na rynek FMCG– mówi Joanna Stąsik, kierownik działu marketingu w Medisept. – W oparciu o doświadczenie z rynku profesjonalnego stworzyliśmy linię środków biobójczych do codziennego użytku. Obecnie mamy w ofercie trzy produkty, jednak planujemy poszerzenie asortymentu. Prawdopodobnie już w przyszłym roku zaproponujemy klientom kolejne rozwiązania do dezynfekcji – dodaje.

Od 15 września br. do drogerii sieci Rossmann weszły trzy produkty konsumenckie Medisept: spray do dezynfekcji rąk, spray do dezynfekcji stóp oraz spray do dezynfekcji powierzchni – wszystkieo działaniu bakteriobójczym, drożdżakobójczym, ograniczonym wirusobójczym (zabijają m.in. wirusa Rota, grypy, opryszczki, HIV, żółtaczki, Ebola) oraz bójczym wobec prątków gruźlicy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    11,49

  • Śr

    6,82

  • Min

    3,94

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane