PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Produkty Podravki w nowych opakowaniach

Autor: pr 20 grudnia 2011 11:14

Produkty Podravki w nowych opakowaniach

Na sklepowe półki trafiły właśnie produkty pomidorowe Podravka w nowych, bardzo pomidorowych opakowaniach.

Koncept komunikacyjny przyświecający projektowi nowych opakowań to chęć podkreślenia śródziemnomorskiego pochodzenia produktów. Odniesienia do tego słonecznego regionu znajdziemy zarówno w kolorystyce, jak i w pieczęci przedstawiającej słońce, którą opatrzono podpisem "Słońce Południa".

Nowe opakowania pomidorów krojonych oraz sosów pomidorowych, przecierów i koncentratów firmy Podravka są przykładem klasycznej estetyki wyrosłej w obszarze śródziemnomorskim. Niebieskie tło kontrastuje z czerwienią elementów graficznych i z białym, klasycznym w formie tekstem. Wszystkie pomidory przedstawione na opakowaniach są niczym „muśnięte słońcem", co podnosi atrakcyjność produktu. Przejrzystość całej kompozycji i jej symetria to ukłon w stronę dotychczasowych opakowań oraz chęć wyróżnienia produktów na sklepowej półce.

Nowy projekt opakowań produktów pomidorowych jest spójny z tym obecnym w innych kategoriach. Wszystkie cechuje prostota, czytelność komunikatów i wyraziste barwy, dzięki czemu wpisują się w aktualne trendy wzornictwa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,45

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane