PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Produkty świeże wchodzą do oferty e-sklepu sieci Carrefour

Autor: dlahandlu.pl 3 sierpnia 2017 11:21

Produkty świeże wchodzą do oferty e-sklepu sieci Carrefour fot. materiały prasowe

Produkty świeże uzupełniły ofertę prawie 16 000 produktów spożywczych obecnych w ofercie eCarrefour.pl. Oferta jest dostępna aktualnie dla mieszkańców wszystkich warszawskich dzielnic.

Klienci sklepu internetowego eCarrefour.pl mogą robić zakupy spożywcze po wprowadzeniu do sprzedaży prawie 450 produktów z takich kategorii jak: warzywa i owoce, ryby pakowane, pieczywo, wędliny i sery krojone, a w najbliższym czasie w sprzedaży pojawi się również mięso. Łącznie już ponad 1,7 mieszkańców Warszawy osób może zamawiać produkty spożywcze, a docelowo dostawy obejmą również pozostałe największe miasta Polski. Powiększenie oferty o artykuły spożywcze oraz systematyczne zwiększanie zasięgu usług dostawy do domu oraz click&collect jest odpowiedzią na zmieniające się oczekiwania i przyzwyczajenia klientów sieci handlowych.

- Produkty świeże w eCarrefour.pl to ostatni etap uzupełniania oferty naszego sklepu internetowego. Od teraz nasi klienci mogą zrobić pełne zakupy spożywcze i znajdą to, czego potrzebują – mówi Bożena Nawara-Borek, dyrektor ds. e-commerce w Carrefour Polska. – W przyszłości będziemy powiększać zasięg usługi oraz liczbę i różnorodność dostępnych produktów, dzięki czemu nasza pozycja na rynku internetowych sklepów spożywczych będzie stale rosnąć.

Zakupy spożywcze na eCarrefour.pl dają klientowi możliwość odbioru osobistego w hipermarkecie na ulicy Głębockiej 15 w Warszawie lub wybór preferowanego terminu dostawy do domu. W zależności od dostępności można wybierać spośród dwugodzinnych zakresów, przy czym istnieje również możliwość otrzymania zakupów jeszcze tego samego dnia. Koszt dostawy zakupów: o wartości powyżej 100 zł jest darmowy; o wartości między 50 a 100 zł wynosi 9,90 zł; o wartości do 50 zł - 19,90 zł. Koszty będą mogły ulegać zmianie i będą zależne od okresów i czasu dostawy. Towar do klienta dostarcza, wraz z wnoszeniem, kierowca.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,50

  • Śr

    3,37

  • Min

    2,33

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane