Produkty Wild Grass na półkach Intermarche

Autor: dlahandlu.pl 16 grudnia 2015 11:34

Polski producent naturalnych napojów herbacianych ChaiKola i ChaiMate w połowie grudnia rozpoczął współpracę z siecią sklepów spożywczo-przemysłowych - Intermarche. To czwarta sieć marketów, po hipermarketach Carrefour, delikatesach Alma oraz Piotr i Paweł, gdzie można kupić napoje typu „natural soda” firmy Wild Grass.

Współpraca Wild Grass i Intermarche zaowocuje obecnością napojów ChaiKola i ChaiMate w sklepach Intermarche jeszcze przed Świętami. - Jesteśmy obecni w coraz większej liczbie lokalizacji uwzględniających zarówno wielkopowierzchniowe markety, jak i mniejsze sklepy spożywcze, czy lokalne punkty gastronomiczne. Do tej pory byliśmy dostępni głównie w największych miastach, zaś współpraca z siecią Intermarche daje nam możliwość dotarcia do konsumentów również w mniejszych ośrodkach. To kolejny krok w budowaniu zróżnicowanej sieci dystrybucji - mówi Michał Borecki, współtwórca napojów Wild Grass.

Obecnie napoje Wild Grass są dystrybuowane przez frmy Eurocash, Farutex, Mateus. Napoje są także dostępne w hurtowniach regionalnych Anda, Dobre Moce, Maan, w sieciach sklepów Alma, Carrefour, Carrefour Express, Piotr i Paweł, oraz punktach HDS: 1 Minute, Hubiz, Chief's i na lotniskach międzynarodowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3934

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699518

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane