Profesjonalna sesja zdjęciowa nagrodą w konkursie firmy Paclan

Autor: pr 29 września 2011 12:35

Jeszcze przez tydzień stylowe Polki mają szansę na zostanie twarzą kalendarza Polka w Kuchni 2012 i wygranie innych atrakcyjnych nagród w konkursie firmy Paclan.

Osiem kobiet już wie, że weźmie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, którą Paclan zorganizuje na potrzeby produkcji kalendarza Polka w Kuchni 2012 w ciągu dwóch najbliższych miesięcy. O głosy walczą pozostałe Polki, dodając za pomocą aplikacji konkursowej zdjęcia ilustrujące wizerunek nowoczesnej pani domu. Jest o co walczyć - oprócz sesji zdjęciowej i pięknej pamiątki, jaką będzie wydany kalendarz, można wygrać również cyfrowy aparat fotograficzny i fartuszki kuchenne.

Bohaterki dwunastu najlepszych zdjęć po profesjonalnym przygotowaniu przez stylistów i wizażystów zostaną ozdobą kalendarza Paclan Polka w kuchni 2012, którego wydania podejmie się wydawnictwo G+J. Co miesiąc, od 6 lipca do 6 października, są wybierane 4 zwyciężczynie. Pozostałymi nagrodami są aparaty fotograficzne i fartuszki kuchenne.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odwiedzić profil Paclana na stronie Facebook.com, skorzystać z umieszczonej tam aplikacji dodając zdjęcie ilustrujące hasło Polka w kuchni.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,13

  • Śr

    5,96

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9413

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane